Dodawanie komentarza

Do tematu: Nie wiem czy to jest mozliwe!

Komentarze do artykułu: Odzyskać media

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Nie wiem czy to jest mozliwe!

~gabriela

2006-03-19 09:38:54

Szczegolnie w obecnej sytuacji.Zbyt dobrze okopani,zbyt duze uklady i powiazania.Tym bardziej ze budowano ten uklad przez 17- lat.Najlepsze koryto z duza kasa.Zawsze mowilem,to nie jest jakas tam czwarta wladza.to jest piata kolumna,ktora ma prowadzicdo destrukcji w Polsce.Przeciez to oni chca wybierac odpowiednich ludzi do najwyzszych wladz w panstwie,nikt nawet rzad nie moze lub nie powinien podejmowac zadnych decyzji, bez ich uprzedniej aprobaty.Nie mozesz sie postawic, bo cie zniszcza i zgnoja.Ile razy i na pewno nie jeden,probowal dobrac sie tym pismakom do skory.Efekty tego sa widoczne do dzisiaj.Nie jestem i nigdy nie bylem czlonkiem PIS-u,ale wiele uwidocznionych przez nich problemow, uwazam za jak najbardziej trafnych.I tu absolutnie zgadzam sie z tym twierdzeniem, ze w Polsce nie ma wolnych mediow,istnieja polskojezyczne, a dodatku przez kogos sterowane.Wiem tylko jedno,beda walczyc zmanymi metodami,poslugujac sie oszczerstwem,prowokacja,znieslawieniem,posuna sie do najpodlejszej niegodziwosci aby tylko osignac zamierzony cel,skutek.Kazdy moze latwo powiedziec;gdybym ja byl u wladzy, to ja bym zrobil bardzo szybko porzadek.Tylko ciekawe jak? Tak jak wszyscy i ja rowniez mam swoje marzenia.Pozdrawiam i Szczesc Boze!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę