Dodawanie komentarza

Do tematu: Załamałem się

Komentarze do artykułu: Nie wytrzymała...

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Załamałem się

~twardziel

2006-03-21 16:50:22

Jeszcze przed chwilą pisałem o moich oczekiwaniach rzetelnej informacji.
   Mamy tu przykład żerowania na sensacji, na ludzkich dramatach w imię oglądalności. Ten kierownik z całą pewnością jest równie nieszczęśliwym człowiekiem uwikłanym w osobiste dramaty i poddany presji o której nic nie zostało napisane. Jeszcze trochę a w portalu pojawią się wybrane, przerysowane w swej karykaturalności zdjęcia .. i dopełni się obraz naszej rzeczywistości
   pogrążającej się w bagnie braku przyzwoitości i dobrego smaku.
   Mam nadzieję na opamiętanie.
   

ODPOWIEDZ

Nie znam tego kierownika,

~łukasz 20l

2006-03-21 23:31:59

ale jako członek kadry powinien posiadać pewien poziom moralny.Wiele wskazuje na to,że był na poziomie przeciętnym dla kadry kierowniczej Grupy Wschodnioeuropejskiej Jeronimo Martins-Obozy Pracy Biedronka.Znam jemu podobnych z wielu firm zachodnich.To rzeczywiście system produkujący nie-ludzi,tylko wyrachowane maszyny zatracające wszelkie cechy ludzkie. Mam apel: miejmy świadomość,każdy niekupujący u przestępców się liczy jako strata dla nich,a więc : BOJKOTUJMY BIEDRONKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę