Dodawanie komentarza

Do tematu: Artykul ten oddaje pelna rzecz

Komentarze do artykułu: Mój wróg - moje państwo

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Artykul ten oddaje pelna rzecz

~zOsyiPlkfePyvSBU

2006-03-22 18:50:20

ywistosc naszego codziennego zycia.Tylko od razu nasunac sie moze jedno ,ale jakwazne pytanie.Kto za taki stan rzeczy odpowiada, lub ponosi odpowiedzialnosc?Opinie napewno beda podzielone.Bo mysle ze nikt nie jest w stanie, udzielic jednoznacznej i bardzo wiarygodnej odpowiedzi.A moim skromnym zdaniem,powiem tylko jedno;wszyscy ponosimy wine, a najbardziej ci ludzie-obywatele RP,ktorzy nie biora udzialu w zyciu politycznym kraju,nie biora udzialu w waznych glosowaniach i tak po prostu wszystko im zwisa.Moze na tym polega wlasnie, bycie europejczykiem, boso ale w ostrogach.Tylko po co pozniej te pretensje,zale i proby obwiniania kogos za zaistniala sytuacje.Pozdrawiam i szczesc Boze

ODPOWIEDZ

niby tak

~eesy@wp.pl

2006-03-22 20:59:59

Lubię Cię Nowojorczyk i chyba wiem co czujesz, nie jest to jednak tak proste jak sądzisz.
   Sam dostrzegasz z pewnością ilu krąży w oszołomów nakręconych głupawką nijakości i szczególnego rodzaju ,,wyzwolenia,,

ODPOWIEDZ

Nigdy nie twierdzilem,ze takie

~jYwcHwnyTRUAwDy

2006-03-23 16:27:08

sprawy sa proste.Artykul ten jest zbyt obszerny w swojej tematyce, aby moc doslownie w kilkunastu zdaniach,wypowiedziec sie w calosci poruszanych w nim problemow.Pisze najczesciej to co serce dykyuje.Ale dziekuje za uwage.Z powazaniem

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę