Dodawanie komentarza

Do tematu: jpII Liberałem???

Komentarze do artykułu: Przestraszony Sakiewicz?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

jpII Liberałem???

~CBRXtILtfBfynGCL

2006-03-25 02:01:20

Jan Paweł II był takim wielkim liberałem, że az liberałowie uknuli zamach na jego osobę! Przecież był papieżem filozofem czy nikt tego nie rozpoznaje??? To bardzo istotne w ocenie tego Wielkiego człowieka! Eumenizm tak, ale rozsądny wyważony i nie wbrew wszystkiemu. Polski Papież był antykapitalistą i z tym kapitalizmem,wolnym rynkiem, liberalizmem przez cały swój pontyfikat walczył. Walczył jednak jak chrzesciajanin, walczył jak Papież, wałczył miłością a nie nienawiścią i wielikim gniewem. Walczył jak Chrystus. Polskie encykliki są antykapitalistyczne, prospołeczne, a nie prozachodnie!!!Dlatego był zamach,bo zachód nie mógł sobie pozwolić na taki wielki dyskomfort w osobie takiego Papieża. Kiedyś jak zrozumieją to będą sie tego wstydzić. Pisząc encykliki solidarnościowe doskonale zdawał sobie sprawę,że III RP z nimi ma niewiele wspólnego. Za naszą prawdziwą niepodległość(zgodną z jego obrazem świata) oddał życie( przypominam, że w XXI w. nie umiera się na grypę, a król nie umiera jak żebrak).Miejmy nadzieję, że ta niepodległość bedzie odzyskiwana godnie z zapowiedzią Jana Kochanowskiego od 2006r.

ODPOWIEDZ

Sprostowanie

~emilia

2006-03-25 09:46:32

Widze,ze nie zrozumiałeś tego co w nawiasie, wiec tłumacze innymi słowy: Król nie umiera na grype, jak żebrak!To sie oczywiscie zdarza, ale wsród kloszardów z biedy i braku odpowiednich środków farmaceutycznych.Nigdy u głowy panstwa przynajmniej w wieku XXI nie zdarzyło sie cos podobnego.

ODPOWIEDZ

Zrozumiałem Cię doskonale

~KaGIeIumTCAEtgXn

2006-03-25 11:39:02

to Ty nie zrozumiałeś mnie. Dla, zostańmy przy porównaniach, króla, umieranie sztucznie przedłużane byłoby jak żebranie o chwile życie. Król nie żebrze, król dotarł do końca drogi i był ponad to by prosić o jeszcze chwilkę. Przecież Jan Pawłe II nie chciał by go sztucznie podtrzymywano przy życiu. A jego schorowane ciało nie radziło sobie już samo nawet z grypą. Odszedł bo tak chciał, nie czepiał się życia żebrząc o jeszcze trochę. Tak długo jak mógł być sobą to był, gdy nie mógł, nie chciał dłużej żyć. A to że wiódł życie acety? Cóż, być może chciał w ten sposób coś odpokutować, a może solidaryzował się z biednymi na całym świecie, a może jeszcze coś innego. Ale na pewno żył tak na własne życzenie.

ODPOWIEDZ

Rurki

~44

2006-03-26 01:08:11

Ten człowiek całe swoje życie walczył o nieodłączanie od rurek ludzi, a jemu nawet nie podłączyli. Np.Przy ostrej grypie dochodzi do niewydolności nerek i wtedy potrzebne jest czasowe dializowanie w celu przywrócenia właściwegon ich funkcjonowania. Przez brak dializ doszło do szoku septycznego, który stał się bezpośrednią przyczyną śmierci!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę