Dodawanie komentarza

Do tematu: Szanuj blizniego swego ....

Komentarze do artykułu: Minął rok...

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Szanuj blizniego swego ....

~Marza

2006-04-02 13:08:55

jak siebie samego ... Krótkie zdanie w ktorym jest wiele głebi .... czemu na tej stronie panuje tyle nienawisci ....

ODPOWIEDZ

słusznie

~Grzesiek

2006-04-02 18:22:32

kochaj blizniego... nie może być to jednak narzędzie zniewalania . Ciekawe, czy znasz wszystkie homilie papieża?. Jestem pewien, że nie, bo sens tych słów rozumiałbyś głębiej a w tym poszanowanie godności ludzkiej, prawo do
   wolności i samostanowienia narodu z zachowaniem własnej tożsamości.
   

ODPOWIEDZ

PS

~Mirtunia

2006-04-02 21:24:51

W Twoim przykazaniu jest istotny błąd. Zaczynasz błedem i kończysz błedną oceną.

ODPOWIEDZ

no pewnie że błąd

~gLnVWgHeXL

2006-04-03 02:56:04

przecież Jezus Chrystu sie mylił, Jan Paweł Ii się mylił, a WIELKI ANT WIE WSZYSTKO, NAJELPIEJ! 300 lat temu rozpalili by pod Tobą stos za negacje słów papieskich. Masz kupę szczęscie że postęp, wbrew nauce kościoła, ukrócił trochę ciemnogórd.
   Ps. Wiem, wiem obiecałem się nie wpisywać pod Twoimi postami, ale ten był tak arognacki że nie mogłem się powstrzymać. To już naprawdę ostatni raz.

ODPOWIEDZ

liczę na to

~dick

2006-04-03 05:18:27

bo trudno mi przy Tobie sprostać wspomnianemu przykazaniu. :) :)

ODPOWIEDZ

PS

~natalia16

2006-04-03 05:32:40

W przykazaniu jest ,,kochaj,, nie ,,szanuj,,

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę