Dodawanie komentarza

Do tematu: Według Michalkiewicza

Komentarze do artykułu: Przełom w PO?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Według Michalkiewicza

~z

2006-04-04 01:23:17

Niesiołowski należy do grona nieszkodliwych idiotów. Wczorajsza audycja w Radiu Maryja to potwierdziła. Szkoda mi tego gościa, że tak zbaraniał pod wpływem Gazety Wyborczej i PO. Niesiołowski pokazał wczoraj, jaka jest jego prawdziwa dusza. Biblią dla niego jest Gazeta Wyborcza, a przewodnikami duchowymi czerwoni redaktorzy z KPP. Już tyle zmieniał partii i poglądów, że chyba sam nie potrafi siebie określić. Może chwalić i krytykować wszystko i wszystkich byleby tylko być blisko koryta. Oczekuję, że wkrótce podstawi mu koryto Olejniczak i będzie trąbił hymny pochwalne pod adresem SLD. Oto SZTANDAROWY CZŁONEK PO.
   
   
   

ODPOWIEDZ

w pełni się zgadzam

~teodor santarius

2006-04-05 05:30:23

z p.Michałkiewiczem,długo się słuchać wywodów Niesiołowskiego nie da,ale dobrze że go pokazują przynajmniej wiadomo kto to jest.Myślę, że przy innej ordynacji wyborczej p.Niesiołowski mógłby zrobić coś pożytecznego w swoim zawodzie i walczyłby równie zaciekle z meszkami, a tak dostaje się do parlamentu i efekty widzimy

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę