Dodawanie komentarza

Do tematu: Jakiego wyznania jest Ojciec

Komentarze do artykułu: Przełom w PO?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Jakiego wyznania jest Ojciec

~Damianxpl

2006-04-04 06:23:34

Ojciec Dyrektor ??

ODPOWIEDZ

Pomyliłeś forum tu nie ma

~Michał.B

2006-04-04 08:59:33

waszej szkółki mądrali krytykantów po nadzorem PO.jeśli chodzi o wyznanie Ojca - to napewno nie twojego-spadaj.

ODPOWIEDZ

hehe

~Mirtunia

2006-04-04 10:56:47

widzę że jestes tolerancyjny jak na prawdziwego Chrześcijanina przystało :)
   Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Kryz, chcesz powiedzieć

~Anioł

2006-04-04 12:20:34

ze Ojciec dyrektor nie jest katolikiem? (skoro ma inne wyznanie od mego) Qrczę! to rewelacja na skalę światową, chyba nikt się nie spodziewał takiego czegoś! A możesz mi przybliżyc do jakiej sekty w takim razie należy?
   

ODPOWIEDZ

ehhh

~Apolityczny

2006-04-04 12:55:37

Krys a ile kilogramów moheru trzymasz pod łóżkiem??...
   
   Ha... ja mogę być w sekcie Mr.R... oczywiście jeśli każdy z członków owej wspólnoty dostanie własnego maybacha... bo w moherze mi nie do twarzy...

ODPOWIEDZ

O co wam chodzi?

~Bodzio

2006-04-04 13:35:15

Odwalcie sie w koncu od Radia Maryja!Nie podoba wam sie to ze jest jedynym medium gdzie mozna uslyszec inny glos.Bo calemu zydowskiemu obozowi wlasnie o to chodzi.A jesli chodzi o maybachy,siedzibe radia i caly ten stereotyp iz wszyscy tam plawia sie w luksusie,to spojrzcie na wlascicieli innych wplywowych mediow w Polsce.Z reszta to ludzie wplacaja pieniadze na konta radia i dobrze wiedza na co sie decyduja.
   Informuje jeszcze o tym ze nie jestem fanatycznym zwolennikiem tego radia,ani posiadaczem moheru:) Pozdrowienia!

ODPOWIEDZ

Facet, piłeś nie pisz!

~Anti...

2006-04-04 15:34:16

Słuchaj, jest Onet, Interia etc, tam wypisuj swoje mądrości. Jak już napisano: SPADAJ!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę