Dodawanie komentarza

Do tematu: Jak Kościół się tak boi RM...

Komentarze do artykułu: Likwidacja Radio Maryja?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Jak Kościół się tak boi RM...

~http://www.chaco.gov.ar/meccyt/subsecyt/_act1/00000338.htm

2006-04-06 06:20:56

to niech o. Rydzyk założy po prostu dodatkową świecką stację prawiącą o polityce itp. A modlitwy niech lecą na osobnym kanale. Przykre jednak jest, że prawdę zwalcza nawet Kościół, ale może tak trzeba... Może dobry wizerunek w oczach współczesnego laika jest dla Kościoła ważniejszy niż mówienie prawdy o świecie... tej niewygodnej prawdy. Kościół tak bardzo chce ogarnąć wszystkich ludzi, że zaczyna powoli zaprzeczać sam sobie.
   Cokolwiek się jednak wydarzy, jako Katolik zastosuję się do decyzji Watykanu.

ODPOWIEDZ

.

~kasieńka

2006-04-06 06:47:35

Wydaję mi się, że Watykanowi chodzi raz o mieszanie wiary z Polityką. Wg. mediów typu RM ktoś kto głosuje na inne partie niż prorodzinno-populistyczne nie zasługuje na miano katolika, a Chrześcijaństwo to religia tolerancji. Druga sprawa która razi Watykan (i nie tylko) to wyraźny antysemicki charakter mediów o. Rydzyka.
   Poza tym myślę, że ludzie kościoła wybrani na wysokie kościelne stanowiska powinny być dla wierzących większymi autorytetami niż kontrowersyjny ksiądz R...
   No chyba że ojciec jest już ważniejszy nawet od Papieża, a ja o tym nic nie wiem ;)
   Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Fila

~Julka ;)

2006-04-06 09:39:54

Jeszcze raz powtórzę, że podobnym Tobie TVN powinno płacić odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu z uwagi na zaburzenia świadomości i ograniczenie pola percepcji. Jesteś jednym z ogłupiałego stada, powielającego bezmyślnie medialne duraczenie...memy.
   Sięgaj do zródeł zanim zaczniesz znowu bredzić.

ODPOWIEDZ

hm

~kasieńka

2006-04-06 11:09:05

Proszę mi powiedzieć co konkretnie jest brednią w mojej wypowiedzi (p.s. nie mam TVNu, a moje poglądy wychodzą jedynie ode mnie. Nie moja wina, że są rozsądne i wielu rozsądnych ludzi ma podobne...). Tak więc powtarzam pytanie, co konkretnie jest brednią w mojej wypowiedzi i proszę o uargumentowanie. Brak reakcji znaczy dla mnie tyle co niemożnosć obalenia mojej tezy, a tym samym przyjęcie jej jako słusznej.
   Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

odpowiadam

~ONa

2006-04-06 11:35:24

Wszystko jest brednią. Proszę o głębsze uzasadnienie, choć dwuch z kilku wygłoszonych tu banałów.Zacytuję Twoją wypowiedz z innego komentarza : ,,NIe można mówić o czymś, o czym nie ma się pojęcia,,
   

ODPOWIEDZ

Jortex

~grazyna

2006-04-06 12:16:40

jednego tylko nie rozumię. Co to znaczy ,,zastosuję się do decyzji Watykanu.,, ?... nie będziesz poszukiwał prawdy?

ODPOWIEDZ

:)

~grazyna

2006-04-06 13:10:17

dziękuję

ODPOWIEDZ

PS

~ufcio

2006-04-06 13:27:59

Rozumiem, że miało być ,,pisze się,, :)

ODPOWIEDZ

.

~czarny88

2006-04-06 13:58:14

Zarówno pisze jak i mówi ;)
   Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

:)

~wojtek23334

2006-04-06 14:34:14

Widzę, że jesteś jednak życzliwą, uprzejmą i wnikliwą osobą, skąd więc tak lekceważący stosunek do problemu RM? :)

ODPOWIEDZ

PS

~Ant

2006-04-06 15:14:09

Sory Furman. Nie było Twojego postu kiedy pisałem. Milknę.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę