Dodawanie komentarza

Do tematu: Likwidacja Radia Maryja - OBY

Komentarze do artykułu: Likwidacja Radio Maryja?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Likwidacja Radia Maryja - OBY

~JA

2006-04-06 08:24:27

O Boże spraw, żeby Biskupi mieli tyle siły i determinacji, żeby te POMYJE które między motlitwą płyną z tych mediów wreszcie przestały się tak obficie sączyć i nie uwłaczały Kościołowi i Polsce. ! AMEN.

ODPOWIEDZ

ZANIM KLEPNIESZ GŁUPOTĘ

~joseph

2006-04-06 08:57:54

PRZYPOMNIJ SOBIE JAK OJCIEC ŚWIĘTY ZA KAŻDYM RAZEM POZDRAWIAŁ SŁUCHACZY RADIA MARYJA I CAŁE RADIO MARYJA. PRZYJMOWAŁ NA PRYWATNYCH AUDIENCJACH RADIO MARYJA, OJCA RYDZYKA. NAWET PROSIŁ KARDYNAŁA DESKUR , BY PO ŚMIERCI JEGO, BY TEN KARDYNAŁ BRONIŁ ZAWSZE RADIO MARYJA. A WIĘC, MIEJ WIĘCEJ INFORMACJI.
   

ODPOWIEDZ

Jarek

~kasieńka

2006-04-06 09:04:20

Taki z Ciebie katolik jak ja święty. Z TVN powinni płcić podobnym Tobie odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu...zaburzenia świadomości i ograniczone pole percepcji.

ODPOWIEDZ

Odpowiedz mi na jedno pytanie.

~olina

2006-04-07 07:23:27

Dlaczego dyskutujesz o czymś co jest ci obce i nieznane? Twoje miejsce jest gdzie indziej np media Michnika vel Schechtera.

ODPOWIEDZ

Więcej pokory

~katolik

2009-04-01 11:16:49

Uwzam,że prawdziwy ,wierzący katolik nie obraża innych.Z tego co czytam to największą nienawiść okazują niby katolicy.Jeśli ktoś naprawdę kocha szczeżę Pana Boga ,to umie kochać i szanować bliżnich,a nie krytykować i sączyć jadem zmiji.Co do likwidacji Radia Maryja nie uważam,aby do tego doszło.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę