Dodawanie komentarza

Do tematu: Radio Maryja Michalkiewicza

Komentarze do artykułu: Radio z wozu, koniom lżej?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Radio Maryja Michalkiewicza

~Andrzej z Kalifornii

2006-04-28 19:07:08

To słuszne to co pan pisze na początku swojego felietonu, ale bardzo niesłuszne to co pan pisze w tym fragmencie:'Problemem jest czy przedstawiciele polskiego Prezydenta, Rządu, Sejmu, Senatu, - czyli ludzie sprawujący władzę powinni z tych zaproszeń korzystać, prezentując na antenie Radia Maryja swoje poglądy. Czy sprawując władzę z wyboru części społeczeństwa mogą uporczywie utożsamiać się wyłącznie z tą częścią.'
   W sytuacji kiedy Polskę opanowała żydo-ubecja-i-postubecja i inne piąte kolumny niemieckie, kiedy rządowe właśnie radiostacje są przez te wrogie elemnty okupowane pod nazwą 'polskie' co ma robić 'polski' rząd który jeszcze sobie nie zasłużył na takie imię? Ma dobre intencje.
   Niestety niezależnie od wszystkiego ta radiostacja ma polskie intencje i kocha Polskę.
   Ja nie jestem katolikiem, ale kochając Jezusa Chrystusa ponad wszystko siebie i moją żonę dzieci, jak mi nakazał Jezus Chrystus mówiąc: kto kocha syna, córkę i żonę bardziej niż Mnie nie jest Mnie godzien.
   Tylko Jezus Chrystus, który jest Prawdą, Bóg z Boga, mógł tak powiedzieć.
   Ale też w Nim mamy obowiązek kochać na niższym planie swoją swoją ojczyznę, rodzinę a szczególnie tych w Jezusie Chrystusie, to jest nasza prawdziwa rodzina.
   Radio Maryja jest jedyną radiostacją która skutecznie się przeciwstawia Zydo-ubeckiemu zniewoleniu Polski od 62 lat. Bardzo się cieszę, że ma pan podobne poglądy ale jeszcze niedojrzałe, jakie mieli apostołowie wokół Jezusa Chrystusa. Kościół katolicki jest też taką niedojrzałą jeszcze grupą w wierze w Naszego Pana(pełno bzdurnej teologii nieopartej ani na Słowie Bożym ani na Duchu Sw), to nie znaczy że należy go zwalczać, ale pomagać w wierz choć może to być trudne. Naszym wspólnym celem ma być Jezus Chrystus a nie cokolwiek innego, bo bez niego nic nie możemy uczynić, jak On sam powiedział. Niech się pan nie wstydzi Jezusa Chrystusa, a wszystko inne będzie pana dopełnieniem.
   Ja bardzo pragnę w Nim aby z Polski ta zgraja o której powiedział Jezus Chrystus w Ew Jana 8:31-44 była usunięta z tego narodu: 'Ojcem waszym jest diabeł i wy wykonujecie jego pożądania' To są w większości 'polscy' Zydzi od 1944 roku sprawujący władzę w Polsce, potomkowie mordeców którzy wymordowali zakładając komunizm ponad 100 milionów ludzi jak obliczał Sołżenicyn. Hitler jest mniejszą ich imitacją. Jeśli tej prawdy się nie odkryje wobec świata i Polski, nie ma mowy o skutecznym przeciw działaniu z tymi elementami w Polsce. Jest to rak który niemal wszędzie wszedł. Taki pogląd też mają prawdziwi Zydzi tzw Torah Jews (www.google.com, szukaj Torah Jews) oni nazywają tych 'Zydów' działająych w Rosji, Polsce ...Izraelu : evil Jews czyli złych demonicznych Zydów, których on nigdy nie zaakceptują.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę