Dodawanie komentarza

Do tematu: co za czasy ?

Komentarze do artykułu: Uzurpatorzy

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

co za czasy ?

~DaN sA n

2006-04-21 11:35:56

Polacy i Żydzi przeżywali koszmar wojny razem .Polacy pomagali Żydom na ile to było mozliwe.Ryzykowali życie swoje i swoich rodzin,Koszmar trwał .Dlaczego nikt nie pomógł przesladowanym .To byli przecież cywile .Gdzie była Anglia .USA ,gdzie bogaci żydowscy bankierzy z Ameryki. Latwo rozdrapywać rany. Robią to ci ,których nie bolą wspomnienia albo gryzie sumienie.Moja ś.p. ciotka przez całe życie opłakiwała zamordowaną przyjaciółkę Żydówkę. Przez całą woję ukrywała jej brata.To było na Zamojszczyżnie.Sasiedzi wiedzieli -nikt Niemcom nie powiedział.Takich historii jest dużo.Nie mogę już czytać i słuchać o antysemityżmie.Mogę tylko wierzyc,że Żydzi mieszkający w Polsce nie pozwolą sobą manipulować.Bo tak naprawdę to tylko Polaków obchodził ich los.
   To nie Polacy finansowali Hitlera.Nie Polacy zarobili na wojnie.Polacy stracili najlepszych synów.Rozwalono miasta ,wsie ,zabrano połowę terytorium i niepodległość.Kto im za to zapłaci.Czy jest jakaś kwota ,która może to zrekompensować????

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę