Dodawanie komentarza

Do tematu: teraz komuchy by

Komentarze do artykułu: Kalectwo polskich mediów

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

teraz komuchy by

~anty-komuch

2006-04-22 00:52:44

chciały oddać Polskę w łapy eurolandu i brukseli !!! bo komuchy to nie są obywatelami Polski tylko zdrajcami !!!

ODPOWIEDZ

Trywializujesz

~Vito

2006-04-22 01:15:34

a dzięki takim może i szczerym, ale bądźmy szczerzy, prostackim wypowiedziom bardzo wiele wykształconych osób woli trzymać się od taki spraw z dala. Uruchom mózg, to wcale nie boli, i napisz to tak by nie odstręczać ludzi których odstręcza gówniarstwo. Będzie to z pożytkiem dla wszystkich.

ODPOWIEDZ

Te jak piszesz "prostackie "

~RxVIBGrpxKMu

2006-04-22 03:51:23

wypowiedzi odzwierciadlają odczucza ludzi ,nikt nie będzie udowadniał że tak nie jest.zdobyliście trochę ogłady i elokwencji i uważacie się za jaśnie oświeconych gardząc poglądami zwykłych ludzi dzięki których pracy zdobyliście wykształcenie,z tym że jak głosi opinia nie ma nic gorszego jak wykształcony cham To że musicie się podlizywać swym europejsom to zrozumiałe ,oni potrzebują pożytecznych idiotów.

ODPOWIEDZ

Wstałeś lewą nogą z łóżka?

~mirtunia

2006-04-22 06:59:05

Czy nie rozumiesz tekstu że się tak pieklisz? Nie rozumiesz że forma takich wypowiedzi odstręcza wielu ludzi? Forma, nie treść. Wyjechałeś na mnie z całą tyradą zupełnie nie biorąc pod uwagę treści tego co napisałem. Masz jakieś kompleksy na punkcie swego wykształcenia? Ja jestem po zawodówce. Ale wyniosłem z domu szacunek do ludzi i dobre wychowanie. Także wobec tych za którymi nie przepadam. I na pewno prawdą jest że bardzo wielu ludzi którzy wcale nie są sympatykami komuny widząc taki dno w formie wyrażania jak anty-komnucha, woli wybrać mniejsze zło i zagłosować na przykład na PO. Dla ciebie moze to i wszystko jedno, dla mnie nie. Wolę żeby frakcja na którą głosowałem nie była postrzegana jak stado bydła.

ODPOWIEDZ

jaka forma ?!

~houSJXbFE

2006-04-22 07:47:37

wypowiedż jak każda inna ! jeśli jesteś taki delikatny to nie czytaj ! :-)

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę