Dodawanie komentarza

Do tematu: Niestety jest źle...

Komentarze do artykułu: Czasu pozostało niewiele...

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Niestety jest źle...

~GTLhPLNuuSIE

2006-04-24 02:28:29

Postanowiłem przeprowadzić pewien eksperyment ,mianowicie wysłałem maila o treści dosyć kontrowersyjnej( dotyczącej zamachów 11/9 jak wiadomo przeprowadzonych przez amerykańskie koła zwiazane z przemysłem wydobywczo-militarnym) film dokumentalny pt Loose change ,moim zdaniem najlepiej ukazujący fikcje arabskich terrorystów, do dwóch śmiem rzec instytucji które uważają się za obrońców prawdy.Pierwsza(radio maryja) nawet nie raczyła mi odpowiedzieć ,druga(poseł Jacek Kurski) właściwie drugi, wydawał się zainteresowany tematem ale tylko przez chwilkę ponieważ nie mógł otworzyć załączonego linka do filmu, podałem jeszcze raz z instrukcją obsługi i prostym wytłumaczeniem o co chodzi no i........ nic do dzisiaj nie dostałem jakiejkolwiek odpowiedzi(e mail wysłałem w zeszły czwartek) .Podmioty tytułujące się obrońcami prawdy także niestety są zakłamane więc jak może być w naszym wspaniałym kraju dobrze.Prawda powinna nas wyzwalać a nie trzymać w niewoli strachu.Przynajmniej wasz portal miał odwagę zamieścić materiały na ten temat.Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

polecam jeszcze te filmy

~zXLHEHXEIHiag

2006-04-24 03:02:05

-painful deceptions – scientific prof. Of the 911 conspiracy
   -painful deceptions (an engineer exposes 911 wtc & pentagon plane crashes cover-ups)
   -Hilder, Anthony J. -911 The greatest lie ever sold
   -Alex Jones-911 the road tu tyranny
   -Mohamed Atta and the Venice Flying Circus
    i najważniejszy:
   -confronting the evidence – a call to reopen the 9-11 investigation
   

ODPOWIEDZ

Dziękuję

~cexcezar

2006-04-24 03:05:19

prawie wszystkie widziałem :)

ODPOWIEDZ

w takim razie trzebaby aby

~wiklinowy odkurzacz

2006-04-24 03:38:35

wszystkie puszczono w TVP !!! bo inaczej Polacy będą dalej oszukiwani kto rządzi w białym domu !

ODPOWIEDZ

w takim razie

~pwwpwwpp

2006-04-24 04:49:51

Trzeba przeprowadzić masową akcję wysyłania maili do TVP chociaż wątpie że to przyniesie jakiś skutek, zakłamana TVP nawet nie zareaguje

ODPOWIEDZ

ale media ściemniają...

~Ania1987wroclawww

2006-04-24 08:01:29

Stale zwiększa się dostępność takich materiałów, a konsekwencje tego są nieuniknione. Ostateczny rezultat, póki co, jest jednak taki, że w mediach coraz powszechniejsze stają się tzw. “Oficjalne zaprzeczenia”. Treść tych zaprzeczeń daje obraz poglądów decydentów: rządu, naukowców oraz wojskowych.
   To że zaprzeczanie faktom JEST SZTUCZNIE PODTRZYMYWANE, to fakt niezaprzeczalny. Pytanie brzmi, DLACZEGO tak się dzieje?

ODPOWIEDZ

Mam pomysł

~iwka 2011

2006-04-24 11:39:46

Wy którzy to czytacie i którym jest nieobojętna prawda o dzisiejszym świecie, podzielcie się swoją wiedzą , wysyłajcie maile do posłów, gazet telewizji zobaczymy czy chociaż jeden odpowie ,apelujcie w imię prawdy i zdrowego rozsądku.Na początek proponowałbym wybierać tych posłów którzy najgłośniej domagają się prawdy i przejrzystości w życiu publicznym, ja wybrałem Kurskiego ale na nim napewno nie poprzestanę, kolejny będzie pan Lepper,Kaczyński,Rokita,Tusk,Olejniczak.Wiem ,że mogę zostać uznany jako kolejny wariat wyznający teorie spiskowe ale faktom nie można w nieskończoność zaprzeczać.Apeluję do wszystkich użytkowników jak i do redaktora naczelnego tego portalu o poparcie mojego pomysłu ponieważ w pojedynkę napewno nie dam rady ale jeśli zrobi to kilka ,kilkanaście ,kilkadziesiąt osób może w końcu przełamiemy zmowę milczenia na ten temat.Chociaż jestem przekonany ,że to kopanie się z koniem ale warto spróbować.Pozdrawiam i zapraszam do poparcia akcji. myno@poczta.fm

ODPOWIEDZ

jeżeli miałbym się

~qrfJbuna

2006-04-25 02:59:02

wypowiedzieć to myślę że leper byłby najmocniej zainteresowany tym jeżeli oczywiście ktoś by to przetłumaczył !!! wbrew pozorom lepper jest ciekawy świata a nie jak większość tylko szmalem !

ODPOWIEDZ

Mam linka do In

~1.24 movie on youtub

2006-04-25 05:55:40

Plane Site z polskimi napisami.Więc do dzieła dzisiaj wysyłam panu marszałkowi :)

ODPOWIEDZ

politycy nie są zainteresowani

~maciek kulej

2006-04-27 07:42:55

prawdą. To oczywiste, że nikt tego nie puści bo dostaniemy cięgi od Satanów Zjednoczonych zanim to ludzie dokończyliby oglądać. Pomyślcie o wszystkich aspektach emisji jednego z wyżej wymienionych filmów. NIE MA NA TO SZANS!
   Zresztą... Wyślijcie maila do Polszitu, do Informacji (nie pamiętam nazwy tego nibyprogramu [dez]informacyjnego o 18:50), niech ta blondynka coś powie na ten temat.
   

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę