Dodawanie komentarza

Do tematu: do autorki

Komentarze do artykułu: Prawa większości

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

do autorki

~lDcYqhslq

2006-04-29 09:16:10

Zwracając się Rady Etyki Mediów akceptujesz i potwierdzasz sens istnienia tego samozwańczego tworu, którego ,,etyka,, uczulona jest jedynie na ,,wybiórcze,, zagadnienia.
   Nie wszystkie kultury mają podobne zasady moralne.

ODPOWIEDZ

PS

~McytuZdYHZFgwLI

2006-04-29 12:29:07

Pani Renato, przepraszam za formę wypowiedzi, której nie mogę już poprawić. Dodam tylko, że spostrzeżenia są bardzo trafne ale zwracanie się z nimi do tak dziwnej organizacji mija się z celem i nadaje jej nieuzasadnioną rangę ,,autorytetu moralnego,,. Zaprzecza temu rzeczywistość.

ODPOWIEDZ

re

~vOzatBTwFHMMwzea

2006-04-30 09:53:43

Witam Ant, z faktami sie nie dyskutuje. One są!
   Jeśli istnieją jakiekolwiek ciała czy instytucje działające w oparciu o aktualnie obowiązujace prawo, do dopóki to prawo istnieje, dopóki nie zostanie zmienione, instytucje te mają swojej ustawowe obowiązki. I skoro wiemy, że z tych obowiązków nie wywiązują się należycie. lub nie działają w interesie społecznym (do czego są zobowiązane) - naszym obowiązkiem jest przypominać im o tym i domagać się by spełniały to do czego zostały powołane.
   Ani Ty , ani ja, nikt nie może sankcjonować lub nie sankcjonować czegoś co z mocy polskiego prawa zostało juz usankcjonowane.
   W swoim artykule zwracam się do wszystkich znanych mi instytucji i oraganów przedstawicielskich, które w moim odczuciu SĄ ZOBOWIĄZANE do reagowania w przypadkach takich jak opisuję.
   I wybacz, ale jest mi kompletnie obojętne kto położy kres niegodnym zjawiskom. Oby tylko z naszego życia było eliminowane to co godzi w nasze dobro i w nasze prawa.
   Pozdrawiam
   

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę