Dodawanie komentarza

Do tematu: szkoda

Komentarze do artykułu: Demokracja w kropeczki

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

szkoda

~Tom

2006-04-29 18:56:27

Takie pokazowe działania mamy już przećwiczone. Sądzę, że jest to desperackie poszukiwanie ,,poparcia społecznego,, które zaczyna spadać. Mimo to, trudno to nie uznać za ,,wpadkę,, pana Ziobry bo jest wyrazem zaniżonej oceny naszych oczekiwań.

ODPOWIEDZ

OLO i ZX

~TWSajJeWMy

2006-04-30 05:48:50

Zacznę od porównania znalezionego w sieci ,, Polska dzisiaj, jest jak drzewo do którego przyłożono siekierę ...,,
   Jestem jeszcze sympatykiem PiS i sprawa Biedronki jest bulwersująca ale do załatwienia prostszymi drogami i bez pompy propagandowej. Są ważniejsze i podstawowe problemy, które tworzą patologię nawet tą w Biedronce . Nie mamy czasu na działania pod publikę i dlatego budzą moje zastrzeżenia. Przypomina mi to koniec lat 80 kiedy wielce nagłośniono sprawę kobiety, która ukradła dużą kostkę smalcu. Ta, rozdmuchana nad miarę farsa miała przekonać społeczeństwo o mających nastąpić zmianach ku praworządności odwracając uwagę od istotnych problemów. Nie zaniżajmy sami naszych oczekiwań co do obiecanych przeobrażeń.
   Nie wrzucajcie wszystkiego do jednego worka.... chwalmy co dobre i dostrzegajmy to, co budzi niepokój.
   

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę