Dodawanie komentarza

Do tematu: a co z rodakami płacącymi

Komentarze do artykułu: Demokracja w kropeczki

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

a co z rodakami płacącymi

~Bernard

2006-04-30 02:26:06

podwujny podatek ?! pracującymi na obczyżnie a muszący płacić dwa podatki ?! Nic Marcinkiewicz nie zrobił z tym bardzo ważnym problemem !!! Skandal !!!!

ODPOWIEDZ

Żaden skandal

~KHMEdugzyXqHVLM

2006-04-30 06:00:30

sprawa rozdmuchana przez media żeby nastawić ludzi przeciwko rządkowi, że nibyich nie broni. Problem dotyczy przepisu z połowy lat siedemdziesiatych który regulował pobieranie podatku od osób pracujących po za granicami PRL-u, głównie w krajach arabskich gdzie Polacy byli główną siłą budowlaną. Pod ten przepis podciągnieto również stażystów wyjeżdżających za granicę i otrzymujacych tam wynagrodzenie. W latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiatych skasowano te przepisy bo i skończyło sie nasze budowanie po za granicami kraju. Niestety, przeoczono nieszczęsnych stażystów. W tej chwili problem dotyczy tylko i wyłącznie Anglii i tylko tzw pracowników sezonowych. Jeżeli ktoś jest zameldowany w UK, a wymeldowany w Polsce to pomimo posiadania polskiego obywatelstwa ten przepis już go nie dotyczy.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę