Dodawanie komentarza

Do tematu: Taaa, najpierw za kasę zachodu

Komentarze do artykułu: Dzień Flagi Narodowej

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Taaa, najpierw za kasę zachodu

~http://www.chaco.gov.ar/meccyt/subsecyt/_act1/00000369.htm

2006-05-02 05:24:25

rozwalaliście komunę, a teraz, zachód nie dobry zachód zły, do niczego nam nie potrzebny.... wolność na odbiera. Trzeba było to krzyczeć jak za kasę żydów z USA(bo przecież oni rządzą wszystkim) przekazywaną poprzez CIA dla Solidarności (są na to dowody, chociażby książka Brzezinskiego)walczyliście z Jaruzelskim. Że nie chcecie tego. Ale jak dają to żaden pieniądz nie śmierdzi. Jak juz nie chcą dawać a zaczynają mieć żądania to wtedy się krzyczy że źli i nas sprzedają i okradają do spółki. Zaiste, fajna mentalność. Ant, Megi, inni których przepraszam że z nicka nie wymieniam, jesteście skończonymi hipokrytami! Chociaż wydaje sie wam że usprawiedliwia wasze działania patriotyzm, tak naprawdę jest to tylko jeden z możliwych wariantów patriotyzmu, wcale nie najlepszy i nie jedyny bo stawiający nasz kraj w odosobnieniu. To że w życiu wam nie wyszło nie oznacza że winni są temu żydzi. Może to wasze lewe ręce i pusta głowa to spowodowało, braliście pod uwagę taką możliwość?

ODPOWIEDZ

:(

~michał

2006-05-02 14:29:59

Masz rację, że pieniądze płynęły z CIA ale nie tylko. Takich ciekawostek jest więcej. Jednak bez woli dużej części narodu zmiany były niemożliwe. Ty jak widać do niej nie należałeś. To tyle na wstępie bo reszta to bełkot i trudno zrozumiałe uogólnienia.
   Napiszę coś co wydaje mi się ważne.
   Jak powstał drugi program TV otrzymaliśmy dodatkowe filmy do obejrzenia i kolejny pozór pluralizmu. Już o tym pisałem przy okazji ,,pozornych wyborów,,
   Większość podążała za filmami lecz przypadkiem dokonałem odkrycia. Na drugim programie w trakcie filmu na kanale pierwszym, leciały zawsze ciekawe programy z tematyką żydowską. Warto było dla nich z rezygnować z filmów bo były naprawdę interesujące poznawczo.
   Na początku przeobrażeń lat 90 toczyła się tam dyskusja nad Polską /sic!/
   Pamiętam jak w jednym z programów dyskutowała na ten temat młodzież żydowska z Izraela.
   Teraz skup się!!!!
   Ta młodzież stwierdziła na zakończenie, że polski naród powinien rozwijać się z poszanowaniem własnej tradycji, kultury i religii . Tylko naród z poczuciem własnej tożsamości i dumy narodowej jest w stanie osiągnąć sukces i być tolerancyjny wobec innych narodów i jednostek.
   Oczarowany byłem tą młodzieżą ale dopadła mnie po raz kolejny refleksja.... dlaczego ta dyskusja toczy się bez naszego udziału? Szkoda też, że ta opcja nie zwyciężyła.
   Teraz dopada mnie jeszcze jedna refleksja... w zestawieniu z tamtą młodzieżą bardzo cienko wypadasz pod każdym względem.
   
   Zakończę myślą, Seneki /?/:,, Powiedz mi co kochasz i w co wierzysz a powiem Ci kim jesteś,,
   
   PS
   Mierzi mnie patriotyzm na pokaz z wojskowymi defiladami i tacy ,,niby tak,,
   

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę