Dodawanie komentarza

Do tematu: jeszcze raz...

Komentarze do artykułu: Wildstein na czele TVP

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

jeszcze raz...

~Ant

2006-05-11 13:11:25

Jeszcze raz ,,nabito nas w butelkę,,.
   Nic zabawnego.

ODPOWIEDZ

:)

~Ant

2006-05-11 15:51:25

Nie jesteś osobą z nikąd. Wiem też, że łatwo nie ,,pękasz,, Czekamy na wiadomości :).

ODPOWIEDZ

Zazydzona Polska

~Janusz

2006-05-11 20:30:40

Jedzie Zyd na Polaku a drugi Zyd Polaka pogania. Naiwny narodzie nigdy nie zmadrzejesz, wy dymali was po raz kolejny. Z wyborami prezia nowego z rzadem i wszystkim po kolei. Zydopolonia stala sie faktem.

ODPOWIEDZ

Czyżby prowokacja ?

~myno

2006-05-12 00:17:34

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=50316&wid=8306151&rfbawp=1147418084.234
   
   Bo aż wierzyć się nie chce.Chociaż kto wie...

ODPOWIEDZ

Myno, zauważ że

~None

2006-05-12 02:38:44

tytuł sugeruja że pieniądze szły na konto parti a treść zupełnie co innego. Kto z nas kupując gdzieś czy zamawiając towar sprawdza czy właściciel hurtowni sympatyzuje z PO, PiS-em czy SLD? Robisz to?
   

ODPOWIEDZ

Nie :)

~myno

2006-05-12 03:05:09

jak w temacie :D Kolejna prowokacja.Ale hmmm moim zdaniem takie nachalne ataki na rząd czy RM tylko podsycają społeczną niechęć do atakujących,chociaż mogę się mylić.

ODPOWIEDZ

Pzdr

~Ant

2006-05-12 03:36:17

,,Liczy się co zrobi dla nas - widzów , obywateli placacych abonament,,.
   No tak, Obywatelu, w tym problem.

ODPOWIEDZ

Słuchaj Aj waj

~qPA!

2006-05-13 08:40:43

Za takie słowa prosto w oczy miałbyś już zmieniony wygląd oblicza, u mnie krótka piłka od słowa do czynów. Internet cię chroni, boś anonimowy, ale o ile obserwuje zmieniające się przepisy za jakiś czas się to skończy. I wtedy zobaczymy czy masz jaja czy wisienki(stawiam na te drugie). Jeżeli facet potrafi wytknąć w ustawie rzeczy które są nieprawidłowe to nie ważne z jakiej jest frakcji, warto się tą sprawą zainteresować po prostu po to by wiedzieć jak sprawa wygląda. I nie widzę w tym nic dziwnego. Jeżeli ciebie nie interesuje jakie są zapisy ustaw dopóki cię ona w dupę nie kopnie to tylko świadczy o tym że jesteś debilem do kwadratu. Mądry człowiek wysłucha obu stron i wyciągnie z tego to co korzystne, głupi zakrzyczy wszystkich a później obwinia świat za swą biedę. Zacznij myśleć tumanie, bo całe życie będziesz w tyłek brał. I tylko będą zmieniać się rządy które zwiodły twoje zaufanie. Ciekawe jak zaczniesz kwilić jak sąsiad złoży na ciebie donos a CBA zrobi ci nalot w środku nocy tylko na podstawie głupiego dowcipu. Bo jestem pewien że dowcipnisiów mamy w kraju dość. Warto znać swoje prawa i prawa tych z którymi możesz mieć do czynienia. Ale to trzeba myśleć żeby zrozumieć. Dla ciebie ważne że Kalisz jest z SLD. Dla mnie to on może być i z NSDAP, bo go nie popieram. Mnie zainteresowały punkty ustawy które przytoczył. Ale tobie oleju w głowie brak by to zrozumieć. Nie pojęta rzecz, znać swoje prawa. Czemuś biedny – boś głupi!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę