Dodawanie komentarza

Do tematu: Manifestacje policjantów

Komentarze do artykułu: Strajk policjantów

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Manifestacje policjantów

~Figmar

2009-12-01 20:08:38

Panowie policjanci prosimy pokazywać się zwykłym ludziom w miejscach zagrożeń. Tam możecie zasłużyć na podwyżki. Przypatrzcie się jak kierowcy jeżdżą szczególnie na skrzyżowaniach jak wjeżdżają na chodniki. Jakie są zagrożenia i zgorszenia w bramach. Miejsca te znacie a przeważnie je omijacie patrzycie a nie widzicie tego co powinniście robić za te pieniądze które Wam płacą. Myślicie tylko o swojej doli i macie czelność strajkować . Jak Wam nie wstyd. Macie Panowie opinie czołowych korupcjonistów i nimi jesteście jestem tego pewien,bo o tym się przekonałem osobiście. Układacie się z cwaniakami z tak zwaną elitą wysokich dostojników. Jesteście jako stróże porządku mało przydatni i nie odpowiedzialni nie potraficie służyć uważacie się za władze jesteście po prostu do szybkiej wymiany.

ODPOWIEDZ

Brawo policjanci

~Paula

2009-12-01 23:36:35

Wie Pan cp jest pan po prostu śmieszny.Ciekawe czy za to co zarabiają polscy policjanci chciałby pan narażać życie? Za 1500 zł?Przecież to co Pan pisze jest śmiechu warte.Każdy mierzy własną miarą, gdyby nie dał pan łapówki policjant na pewno by jej nie wziął. Mnie absolutnie nie dziwi postawa policjantów, zero motywacji do czegokolwiek.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę