Dodawanie komentarza

Do tematu: Protest

Komentarze do artykułu: Strajk policjantów

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Protest

~Bobas

2009-02-19 23:33:17

Jestem policjantem, dziś manifestowałem swoje niezadowolenie w stosunku do proponowanych zmian. Dziś gdy idąc ulicą, osoby jadące pokazywały mi palec wykrzykując przy tym obrażliwe słowa było mi wstyd. Dlaczego? Dlatego, że: Nie ja napisałem Ustawe, ale napewno tak jak więkrzość z Was wybrałem ludzi, którzy to zrobili: i tak cytując:
   Art. 160 kk § 1. „Kto naraża człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.”
   Jak się mam czuć? ? Ile razy przeciętny obywatel naraża swoje życie lub zdrowie?! Skoro mam narażać życie, to mam to robić do 55 roku? Chcielibyście żeby osoba w tym wieku goniła 16 letniego narkomana, który ukradł Wam portfel?
   Ps. w wiadomościach podano, że: my nie wiemy, że byśmy zarabiali lepiej.
   Wzorem zachodu 25l at to wiek emerytalny, ale w stopniu postreunkowego zarabia się tam 9000 tyś zł, a tu 1350 brutto tj. 1000 netto.
   Cześć idę spać.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę