Dodawanie komentarza

Do tematu: IV RP to już nie mit

Komentarze do artykułu: Veritatis Splendor

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

IV RP to już nie mit

~furman

2006-05-17 13:54:27

wesprzyjmy oddolnie ruchy patriotyczne ... na naszych oczach tworzy się historia ,która być moze odmieni losy naszego państwa nie bądzmy bierni !! wspierajmy IVRP kazdego nowego dnia !!

ODPOWIEDZ

:)

~Ant

2006-05-17 14:07:59

Pisaliśmy tekst jednocześnie. Jak widzę Galba też pobudził Twojego ducha. :)
   Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

opinia

~furman

2006-05-17 14:32:26

zgadzam sie z tezami Galby w 99% . Razem z W Łysiakiem i Gazetą Polską (przytoczyłem najznamienitszych) tworzą swietna frontową opinie publiczną obnażają grzechy salonu oraz nadaja ton niepoprawnym politycznie oszołomom IV RP :) pzdr

ODPOWIEDZ

:)

~Ant

2006-05-17 15:21:34

hehehehe... bardzo cenię Gazetę Polską i Łysiaka choć on sam... czy jest coś takiego jak kompleks autorytetu i opozjonisty? Wypowiedzi o naszym papierzu świadczyć by mogły, że nie lubi konkurencyjnych autorytetów. To po części żart.
   Ważne, że wpadają pierwsze promienie światła, jednak nasza łatwowierność nie raz dawała nam ,,po nosie,,. Rośnijmy w siłę, a wraz z nimi nasze oczekiwania...na miarę godnego życia.

ODPOWIEDZ

Niepokoi mnie tylko

~None

2006-05-17 15:24:25

Jeden fakt.Mianowicie błędna polityka zagraniczna naszego państwa.Sojusz z USA nie wróży ,przynajmniej w mojej oopinii, sukcesów na arenie międzynarodowej

ODPOWIEDZ

Ps

~Ant

2006-05-17 16:45:15

Chyba nie muszę dodawać, że godne życie to coś więcej niż marka samochodu jakim mogę jezdzić.
   

ODPOWIEDZ

strasznie nudzicie

~Marek J. Sarna

2006-05-18 02:46:39

jeszczr raz apeluje o otwartosc: alt czy wstydzisz sie kim jestes, czy nie mozesz podpisac swoich wypowiedzi imienie i nazwiskiem.

ODPOWIEDZ

?

~Ant

2006-05-18 07:57:20

Mogę! Czy coś jednak wymaga tu autoryzacji?

ODPOWIEDZ

wolność to też

~:-)

2006-05-18 08:38:32

wolność w podpisywaniu się... :)

ODPOWIEDZ

:)

~dca

2006-05-18 09:32:18

dobry żart. :)
    Nie zmieniam swojego podpisu a prowadzącemu portal znane są moje namiary z imieniem i nazwiskiem włącznie. Nie sądzę jednak, by miało to dla niego znaczenie i prowadził jakąś dokumentację. Na forum jestem Ant -mi to wystarczy.

ODPOWIEDZ

racja Ant !!

~furman

2006-05-19 08:49:26

Ale jeżeli ta ekipa zawali ... to ciężko bedzie sie pozbierac i znów komuś tak zaufać. Apeluje jednak bądzmy dobrej mysli wszystko toczy sie odpowiednim torem.A nawiazując do opini myno sojusz z kim według ciebie wróży, sukcesy na arenie międzynarodowej?? po odpowiedzi na to pytanie przyznasz racje Kaczyńskim i sp. :]
   

ODPOWIEDZ

Wg mnie napewno

~lunio

2006-05-19 15:13:52

nie z USA i z tej kwestii jestem niezmiernie niezadowolony.Popatrz jak amerykański rząd spreparował zamachy na własnych obywateli,to myślisz ,że kierują się dobrymi pobudkami a slogan wolność,pokój,demokracja jakoś zupełnie nie pasuje do działań amerykanów:podsłuchiwanie swoich obywateli, 2 wojny i przygotowania do trzeciej.Nie widze absolutnie powodów dlaczego mamy stać po stronie bandyckiego państwa które samo najpierw zbroi dyktatorów a później atakuje zupełnie nie licząc się z opinią międzynarodową i międzynarodowym prawem.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę