Dodawanie komentarza

Do tematu: Zagrywka pod publiczkę

Komentarze do artykułu: Moskiewska pożyczka

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Zagrywka pod publiczkę

~Klim

2006-05-20 10:08:38

większość z tych dokumentów ujawniono już dawno, jeszcze na początku lat 90-siatych. Wszystko to jest wiadome, można mieć jedynie zastrzeżenia co do rzetoności ówczesnego śledztwa które było kolejno umarzane przez prokuratowrów. Ziobro robi wielki szum jakby odkrył amerykę, żenada. Przecież są ludzie którzy dobrze pamiętają jeszcze lata dziewięćdziesiate. Po co się ośmieszać? Ziobro chyba nie moze Millerowi wybaczyć tego - jest pan zerem. Coraz wyskauje z jakąś rewelacją którą zaraz ktoś podważa.

ODPOWIEDZ

Zabawne jest to ze pan Ziobro

~Zygmunt

2006-05-20 11:13:45

zapomniał wspomnieć ze ostatnim który wznowił i zamknął śledztwo w tej sprawie był nasz obecny prezydent Lech Kaczyński. Sprawę bardzo wnilkiwie badano gdy był on ministrem sprawiedliwości. I zamknięto z braku dowodów. Masz rację, Ziobro się ośmiesza próbując raz po raz dokopać Millerowi. A prop, jeżeli już badać źródła finansowania partii to czemu nie wyciągnąc kasy CIA dla Solidarności? To były gruba miliony $. Ciekawe gdzie trafiły;)

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę