Dodawanie komentarza

Do tematu: Dlaczego nie padło

Komentarze do artykułu: Tęcza w Birkenau

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Dlaczego nie padło

~Zbych.

2006-05-28 12:09:15

stwierdzenie jakie żydowskie banki finansowały zbrodnicze postępki hitlera i nazistów a nie niemców, kim było nsdap, kto tym zażądzał, SS , ???, Lusitania, Perrl Harrbor, 11 września, Afganistan, Irak, wcześniej Wietnam. kto na tym zaraia! jak myślicie tempaki! Kto następny?

ODPOWIEDZ

O lol,

~Jasio B.

2006-05-28 12:36:44

Żydzi finansowali swoich ciemiężycieli? Jeszcze znasz jakieś ciekawe teorie? :D
   
   Nienawiść do Żydów aż paruje z tego portalu. ;/

ODPOWIEDZ

wszystkim kierują

~moviemaker

2006-05-28 12:37:56

masoni ! a w dzisiejszych czasach masoneria osiągneła szczyty ! już się nie wachają przed niczym... kto o tym nie ma zielonego pojęcia zawsze wyśmiewa to jako spiskową teorię dziejów !

ODPOWIEDZ

jasio B. nie portal

~:-)

2006-05-28 13:08:31

tylko ewentualnie wypowiedzi ! ale nie portal ! :-)

ODPOWIEDZ

Jasio B. poucz się historii

~J.M

2006-05-28 14:34:07

wcale nie jest żadną tajemnicą że zbrojeniowy przemysł niemiecki został zbudowany za kredyty i przy współpracy amerykańskich i angielskich koncernów znajdujących się w rękach żydów. Nawet gdy z eruropy płynęła już szeroka rzesza uciekających do USA niemieckich żydów współpraca ta nie ustała. A nawet więcej, kilka Szwedzkich firm których udziałowcami byli żydzi współpracowało z niemcami przez całą wojnę. Między innymi ta która dostarczała do obozów zagłady Cyklon B. Biznes, jest Biznes jak to mówią, i żadna kasa nie śmierdzi niektórym nacjom.

ODPOWIEDZ

fakty nazwiska liczby

~Mira

2006-05-29 00:01:40

Pieniądze są czyjeś .Ktoś jest ich posiadaczem.Ktoś ma mazwisko narodowoś.To nie jest
   antynimieckość .antysemityzm ani anty coś tam.Prawda czyni wolnym.Na fakty nie ma rady.Pozdrawiam rozsądnych

ODPOWIEDZ

Mira

~how do i keep cat from vomiting while taking zithromax

2006-05-30 13:31:37

Nie wiem czy Ciebie dobrze zrozumiałem. Banki strzegą swoich tajemnic bo jaki sens podcinania gałęzi na której się siedzi. Większość informacji nie może mieć charakteru oficjalnego.
   Wiemy np. o kontach w Szwajcarii ale informacja o wysokości zgromadzonych tam kwot pieniędzy chroniona jest już prawem. Nawet jeżeli prokurator będzie znał te cyfry nie ma prawa tego ujawniać.
   Podobnie jest z obecną ustawą o ochronie danych osobowych. Gdybym upublicznił narodowość znanych mi osobiście osób pochodzenia żydowskiego, nie uniknąłbym konsekwencji prawnych. Mało ludzi i tak uwierzy w to co jest podane poza oficjalnymi
   massmediami. Cały więc problem w przepływie i blokowaniu niektórych informacji.

ODPOWIEDZ

Co to jest nienawiść do Zydów.

~Andrzej

2006-07-04 23:03:50

Bóg jest miłością raduje się z prawdy a nie nawidzi zła.
   Większość Zydów za ich liderami wybrała nienawiść wobec Boga, Jezusa
   Chrystusa w imię własnego uwielbienia. To ich potomkowie w Rosji na Ukrainie i w Polsce wymordowali w imię komunizmu ponad 100 milionów osób przeważnie chrześcijan. Idź na strony www.jewwatch.com
   Zobaczysz tę ohydę morderstw kospiracji zydowskich których nawet Hitler nie popełniał.
   Nie przypadkiem o nich powiedział Jezus Chrystus w Ew. Jana 8:44 Ojcem waszym jest Diabeł i wypełniacie jego pożądania. Nienawiść do tych autentycznych diabłów jest w pełni właściwa.
   Bóg nie nawidzi zła, w Biblii Bóg znienawidził Ezawa. Nawoływanie do ich miłości jest robotą diabła który siedzi w Tobie także.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę