Dodawanie komentarza

Do tematu: o zgrozo

Komentarze do artykułu: Historia Polski zamiast WOS

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

o zgrozo

~no prescription zithromax on sale in the us

2006-06-15 06:13:09

ten giertych ma nierowno pod sufitem,
   jak to tak mozna dopuszczac fanatykow do rzadu,
   to jest chore jak sam pomyslodawca
   romek giertych i jeszcze ta jego kwadratoglowosc,
   Boze zmiluj sie nad nim bo nie wie co czyni,
   dal by wiecej przedmiotow scislych na przyklad astronomie,
   taki fajny przedmiot a ludzie o nim zapomnieli.
   
   ps.
   sa ludzie inteligentni i humanisci

ODPOWIEDZ

:-)

~zbyniu

2006-06-15 09:36:05

ach, to ciągłe ujadanie psów zaczyna być nudne i męczące, a karawana i tak jedzie dalej.

ODPOWIEDZ

Rozrabiaki polityczni w modzie

~obiektyw

2006-06-15 12:54:16

Jest to w Polsce normalne. Ludzie którzy są powołani tylko do niszczenia od środka czegoś dobrego są u nas w cenie. A nadworni komentatorzy j.w. tylko klaszczą.
   PS. Powiedz specjalisto od karawan dlaczego taki wielki patriota Roman G. rok temu usilnie zabiegał o to by do Unii przyjąć Izrael ?

ODPOWIEDZ

o zgrozo :-)

~zbyniu

2006-06-16 11:38:43

hmm..., czyżby zapraszał Izrael do wspólnego taplania się w tym śmierdzącym bagnie razem z nami, jakim jest Unia Europejska?

ODPOWIEDZ

Myślenie ma przyszłość

~obiektyw

2006-06-16 14:27:24

Jak się dowiesz kim jest mamka Romka to odpowiesz sobie na swoje pytanie sam.

ODPOWIEDZ

Obiektyw

~Ant

2006-06-16 19:56:27

Wiem że jesteś pełen dobrych intencji, przynajmniej tak sądzę, ale w tym wypadku sprzyjasz dezinformacji.
   Przyjrzyj się owocom i one już teraz są dobre. Jeden miał odwagę wkroczyć w problem, który jest poważniejszy niż może zdajesz sobie z tego sprawę. Wiem o czym piszę.
   Z mamą Giertrycha natomiast mamy do czynienia z manipulacją, przed którą już chyba Ciebie ostrzegałem.
   Wiedz, że już w latach 90tych w mediach pojawiały się ostrzeżenia ,,autorytetów moralnych,, o wyssanym z mlekiem matki,, antysemityzmie rodziny Giertrychów. Może dlatego w wywiadzie na który się powołujesz, Roman Giertrych potwierdził oczekiwania dziennikarza aby uniknąć następnych ataków. Zauważ, że zwalczanie Giertrychów jest wyjątkowo zajadłe od samego początku.
   Nie trwaj proszę przy swoim, wbrew temu, co dobrego zaczyna robić ten człowiek bo sprzyjasz destrukcji ledwo zaczętym procesom zmierzającym ku dobremu.

ODPOWIEDZ

Ant patriotyzm nie upowania do

~obiektyw

2006-06-17 13:55:47

wprowadzania uczciwych ludzi chcących poprawy w Polsce w błąd. Gdybyś znał przynajmniej część historii (lecz nie gazetowej) LPR i jej stan obecny to nie zabierałbyś głosu na ten temat. Wyobraź sobie ża ja ją znam. Znam też założycieli tej partii i wiem w którym momencie przybłąkali się do niej Giertychy. Wiem też kiedy zaczęli w niej mieszać i przejmować bezprawnie władzę. A w tym momencie gdy ktoś mi powie że partia ta jest jeszcze narodowa to go wyśmieję. W chwili obecnej pozostali tam przeważnie tylko lawiranci polityczni, karierowicze którzy szukają ciągle jeszcze swojego nowego żłobu oraz wąska grupa uczciwych działaczy w terenie nie mających nic do powiedzenia. To że lawiranci ci posługują się hasłami narodowymi nie znaczy że sami są ucziwi. Wyobraź sobie że jako dziennikarz byłem dokładnie rok temu na kongresie LPR. I wiesz co słyszałem? To że największym zagrożeniem dla Polski jest Pis. O SLD i PO nie było tam nawet wspomniane. A może przypominasz sobie historię seniora Giertycha jako doradzcy Jaruzelskiego i jego bardzo szybką w tym czasie karierę naukową? Może pamiętasz z kim LPR głosowało na początku tej kadencji - przypomnę PO i SLD. A może przypominasz sobie idiotyzmy jakie Roman wypowiadał kilka dni przed swoją nominacją (zresztą swoje zdanie zmieniał on wtedy nawet kilka razy na dzień)? A może zacytować ci serię artykułów z Naszego Dziennika? A może wypowiedzi Rogalskiego, Wrzodaka czy Pęka?
   Mógłbym cytować podobne przykłady bardzo długo ale nie wiem czy kogoś to zainteresuje.
   W tym momencie proponuję ci przemyśleć sobie pewne sprawy i oszczędzić swych dywagacji na temat najuczciwszej partii w Polsce. A propos partii, z założenia są to organizacje które mają za swój podstawowy cel wprowadzanie zamętu i ogłupianie społeczeństwa po to by ich członkowie czerpali z przynależności do nich jak największe profity.

ODPOWIEDZ

Obiektw

~Ant

2006-06-17 21:57:31

Nawet nie wątpię w to co piszesz. W tym względzie nie jestem idealistą. Dostrzegam jednak, z życia, bardzo konkretne i bardzo ważne problemy. Jeżeli ktoś dostrzega je również i daje szansę ich naprawienia, nie widzę sensu zwalczania.
   Szkoła miała podjąć nauczanie problemowe a to co się dzieje, to ciąg dalszy prowadzonej indoktrynacji.
    Mam córkę w szkole i testy jakie miała czasami autoryzowane przez GW /sic!! nie żartuję/przyprawiały mnie o ból głowy. Dowiedziałem się, że były podawane z kuratorim.
   To tylko drobny przykład. Nie istnieją u nas autentyczne płaszczyzny wzajemnego komunikowania jakim powinny być media i pewne skrywane problemy nie są w stanie przebić się do świadomości społecznej.
   Twoja obecna postawa jest ślepą uliczką. Widzisz jakieś rozwiązania na dzisiaj by nie pogrążać się w bezsilności?

ODPOWIEDZ

PS

~Ant

2006-06-17 22:23:41

Powtarzając ciągle to samo, traci się sens.Gubimy się w szumie informacyjnym.
   Wróćmy do podstawy i to uważam za najważniejsze, Jeżeli Naród Polski odzyska swoje poczucie godności i tożsamości stanie się też wreszcie prawdziwym gospodarzem we własnym domu. Tak jest, albo tak było dotąd, we wszystkich dobrze rozwiniętych krajach. Zaniedbanie dalsze szkolnictwa dzisiaj sprawia, że za kilka lat w życie wejdzie następne pokolenie ulepionych i bezwolnych w działaniu wyrobników na rzecz innych.

ODPOWIEDZ

Nie dać się ogłupić

~obiektyw

2006-06-18 04:04:11

W chwili obecnej Naród zaczyna przeglądać nieco na oczy. Faktem jest że polskojęzyczne media robią wszystko by do tego nie doszło. Uśpieni zaś agenci szaleją gdzie tylko mogą by robić dezinformację. I tak np. ostatnio czytałem post gdzie taki jeden oświecony, Michalkiewicza i Giertycha opisuję w ten sam bardzo niepochlebny sposób. Ktoś mało zorientowany uzna że to prawda, ktoś oczytany trochę więcej uzna że to szkalowanie obydwu. A prawda jest taka że Michalkiewicz to prawdziwy patriota a Giertych lawirant. Ot i to jest właśnie prawdziwa dezinformacja ludzi. Teraz na topie są narodowcy więc dajemy wam na salony takiego który mówi że nim jest. To że jego czyny przeczą jego słowom to tylko szczegół. Niezorientowany plebs przyklaśnie a przy okazji agentura zrobi się trochę zamieszania koło jego osoby więc będzie bardzo ciekawie. Mało zorientowani w sprawie zgłupieją do końca ale o to właśnie chodzi. Naród nie powinien nigdy znać prawdy bo nie pozwoli sobą manipulować.
   Na temat tego człowieka szkoda nawet pisać. By się nawrócił potrzebny jest tylko cud a te zdarzają się nieczęsto. Komuś bardzo zależało właśnie na tym by stawiając go na tym stanowisku udowodnić to że właśnie taki zakłamany człowiek mieniący się patriotą może przy pomocy haseł za które ginęły miliony Polaków być w świetle jupiterów. Tym samym samym ten sam kto go tam postawił daje do zrozumienia, nie ważne że na codzień jesteś kłamcą, lawirantem, przektętem, ważne że w tym momencie mówisz to co wypada mówić.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę