Dodawanie komentarza

Do tematu: Polacy sa tolerancyjni?

Komentarze do artykułu: Nietoleranycjna Polska?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Polacy sa tolerancyjni?

~hesborati

2006-06-16 00:42:55

hehe dobre sobie Polacy to taki ciekawy narod ze nienawidzi kazdego, za wszystko. Amerykanow nie lubimy za to ze sa amerykanami, Niemcow bo nazisci i mordercy, Czechow (?) a kto by lubil czechow, Francuzi to zabojady itd... Na kazdy narod cos sie znajdzie, nie wspominajac o Zydach, gejach czy innych takich. Polacy uwazaja sie prawdopodobnie za jedyny wspanialy narod, ktory to zostal wielce pokrzywdzony przez historie i ktoremu sie wszystko nalezy.
    Zazdrosc zjada polakow od srodka i popycha do nienawisci. Polacy a moze by tak samemu na cos zapracowac, a nie miec tylko do wszystkich jakies wyrzuty. Narazie na co zesmy sobie zapracowali to to co jest napisane w tym artykule jak i na miano zlodzieii i pijakow.

ODPOWIEDZ

Dzięki Bogu!

~strep throat and zithromax

2006-06-16 00:50:45

Dzieki takim wypowiedziom jak Twoja hesborati nie trace nadziei, ze wsrod Polakow sa jeszcze ludzie, ktorzy uzywaja mozgu i trzezwo patrza na ten caly teatrzyk. Brawo!

ODPOWIEDZ

Kim jesteś?

~Invictus

2006-06-16 08:47:10

Kim jesteś jeżeli nie Polakiem? Mówiąc o Polakach mówisz więc także o sobie, choć ludzie Twojego pokroju uważają się za oświeconą elitę, odciętą od ciemnego pospólstwa to jeżeli uznać za prawdę to co mówisz o Polakach odnosi się to także do Ciebie. Być może kochasz wszystkie narody i mniejszości świata jednak z wypowiedzi takich jak Ty można wnioskować, że najbardziej nienawidzicie i nie jesteście w stanie tolerować właśnie Polski i jej mieszkańców.

ODPOWIEDZ

hesborati

~Ant

2006-06-16 11:55:14

Piszesz o Polakach w 3 osobie i z pewnością masz jakąś własną tożsamość, którą pielęgnujesz . Takich przykładów na tym forum jest więcej. Na takie manifestacje pogardy do kraju i narodu w którym żyjesz nie pozwoliłbyś sobie gdzie idziej. Póki co ciesz się z toleracji Polaków która przebrała granice zdrowego rozsądku a wielu odurnionych i sprowadzonych do masy zakompleksionego bezosobowego stada jest gotowa opluwać samych siebie. Mam głeboką nadzieję, że Polacy wreszcie podniosą i poczują swoją godność.
   Zapewne Twoim poglądom jak i odurnianiu narodu polskiego sprzyjają media i wylansowani w poprzednim systemie nadzorcy.

ODPOWIEDZ

Invictus

~Ant

2006-06-16 12:15:52

Masz rację
   Nie daj się nabrać na ,,nowomowę,, która jest wynikiem prowadzonej latami indoktrynacji a jednym z jej objawów jest ,, społeczeństwo obywatelskie,,
    Każda mniejszość narodowa ma tutaj prawo do pielęgnowania własnej tożsamości z wyjątkiem narodu polskiego.
   We własnym kraju nasza tożsamość jest wyśmiewana, degradowana i sprowadzana do bliżej nieokreślonego i koślawego bytu. Wielu głoszących na forach swoje poglądy pielęgnuje swoją tożsamość jednocześnie szydząc z Polaków i kraju w którym żyją. Pomijam tych, którzy zostali już sprowadzeni do bezosobowej masy, gotowi są opluwać samych siebie... niewolnicza masa w nowej Europie bez potrzeby prowadzenia wojny militarnej.
   Pozdrawiam.
   

ODPOWIEDZ

...

~hesborati

2006-06-16 13:24:26

o polakach pisze w 3. osobie bo sie jednym z nich nie czuje. A pozatym tematem dyskusji nie jestem ja tylko Polacy. Dlaczego ANT zawsze zmieniasz temat i przechodzisz na obrazanie, i dogryzanie. Tylko na tyle cie stac? Ty tu jeszcze nigdy nic madrego nie napisales, ledwo przychodzisz juz szczekasz.
    A co do tozsamosci polakow, to cos takiego nie istnieje. Chyba ze za owa tozsamosc uwzaryasz glupote i brak szacunku dla kogo i czegokolwiek. ale mozliwe ze to jest wlasnie ta tozsamosc, ktora ty uwazasz za polska. I pytasz dlaczego polacy nie moga miec swojej? Jesli ona mialaby tak wygladac to sie nie dziwie ze sie z tego kraju i z tych ludzi caly swiat smieje i szadzi. Rozumiem ze mozna nie lubic gejow czy Arabow, ale polacy nie lubia nikogo nawet samych siebie. Jednocza sie raz za cale swoje zycie gdy umiera ktos wazny (nie musze wspomianc kiedy to ostatnio mialo miejsce), albo w czasie konfliktow zbrojnych. Ale to za malo, prawdziwa silu narodu jest jednoczenie sie w czasach pokoju, czego jak pokazuje historia polacy nie potrafili robic od kilku wiekow.

ODPOWIEDZ

hesborati

~Ant

2006-06-16 14:09:41

No proszę, właśnie o tym piszę. Odrobina kultury na jaką się powołujesz, powinna nakłonić Cię do przedstawienia siebie. Opluwasz Polaków a to co piszę nazywasz szczekaniem. Zapewne mieszkasz w Polsce, skryty za anonimowością pozwalasz sobie na takie zachowania, uogólnienia i pogardę Polaków jednocześnie zapewne walcząc o wszelkie rodzaje tolerancji i zwalczając polską ksenofobię.
   To co piszesz o tożsamości Polaków jest wyrazem skrajnego prymitywizmu i głupotą już choćby przez fakt, że taką posiadam.
   Abyś mógł mnie obrazić nie powinieneś być tak tępym prostakiem. Polecam zatroskanie się w pierwszej kolejności o nację z którą się utożsamiasz bo dajesz ku temu prawdziwe powody. :)
   
   

ODPOWIEDZ

PS

~Ant

2006-06-16 14:26:17

Nienawiść o której piszesz dostrzegam w Tobie. Dajesz tym samym dowody, że nasza tolerancja wobec wszelkiej maści oszołomów i prymitywów nas opluwających, w naszym kraju pekroczyła granice zdrowego rozsądku.

ODPOWIEDZ

...

~hesborati

2006-06-17 01:15:06

ANT czyli z tego co piszesz mozna wywnioskowac, iz masz mi za zla ze nie toleruje polskiej glupoty? A niby z jakiej okazji mam tolerowac glupote, ktora w tym kraju objawia sie bardziej niz w jakims innym. Jesli ty chcesz tolerowac glupote i uwazac ja za cnote narodu to prosze bardzo. Twoja sprawa, ja w kazdym badz razie robic tego nie bede. I ANT nie bede sie z toba wdawal w jakiekolwiek dyskusje bo naprawde, ujadasz jak malutki piesek za plotem broniocy swojego podworka, a nierozumiejacy ze na tym podworku dawno normalnosci niema.

ODPOWIEDZ

:)

~Ant

2006-06-17 07:54:46

Hesborati .... porażająca siła Twojej argumentacji.
   Zastanawiające jest jedynie, jaką potrzebę realizujesz obecnie na forum?
   
   Ty i Tobie podobni, wasz ,,stosunek,, do nas, do wolności i pojmowanie tolerancji, nasuwają mi obecnie skojarzenia z przygodą jaką miał mój znajomy. :)
   Otóż będąc na pikniku w lesie za potrzebą poszedł w krzaki i jak się po wielu godzinach okazało, dopadł go wtedy w bardzo intymne miejsce kleszcz. Sprawa okazała się na tyle poważna, że skończyła się wizytą na pogotowiu. Lekarka, czemu się nie dziwię, była tak bardzo rozbawiona /bo było to tak intymne miejsce/, że kolega zaczął się zastanawiać, czy nie skomentuje tego znajomym/UWAGA!/, że jej pacjent, nie w pełni świadomy, miał przyjemność seksu oralnego z kleszczem. :)
   No właśnie... co to nie znaczy inny punkt spojrzenia.:)
   
   Podążając tym tropem , można stwierdzić że po latach wpuszczenia ,,w krzaki,, Polaków /jako narodu/ mamy obecnie też dziwne i podczepione przypadłości a co poniektórzy sądzą nawet, ale już całkiem serio, że mamy przyjemność ...
   Nie mamy przyjemności... mamy odmienny punkt spojrzenia
   
   Trochę perwersyjny wyszedł ten temat, ale niestety, brak tolerancji obecnie nam zarzucany w głównej mierze tego dotyczy :)
   

ODPOWIEDZ

PS

~Ant

2006-06-18 01:36:31

Mały dodatek specjalnie dla Ciebie Hesborati
   Zastanawiam się na ile w prezentowanych poglądach wyrażasz swoje przekonania religijne.
   Wytłumaczę to tak. Poprosiłem Ciebie o przedstawienie się czego nie zrobiłeś ale, być może, zrobiłeś to pośrednio wcześniej . Stwierdziłeś , że Polacy nie mają swojej tożsamości narodowej, dając tym samym wyraz przekonaniu typowemu dla Żydów talmudystów, którzy wiążą to ściśle z więzami krwi. Jak wiadomo potrafią swoje korzenie udokumentować aż do pierwszych pokoleń. Tą drogą nie wierzą w żadną inną narodowość równą jej i goi uznają za równych bydłu. Twoje nazewnictwo i porównanie z psem też daje wyraz podobnemu prymitywizmu ocen i stosunku do innych ludzi.
   Warto pamiętać, że między innymi dzięki takim przekonaniom Żydzi musieli szukać schronienia w Polsce wypędzeni z innych krajów.
   Czy może właśnie ten fakt jest dla Ciebie podstawą w ocenianiu Polaków jako głupców i lekceważenia?. Może w takim razie Niemcy zyskali Twój respekt i szacunek?
   Na zakończenie:
   Zanim zaczniesz pisać o tolerancji zacznij od popracowania nad samym sobą bo Twoje oceny, konsekwentnie, są wyjątkowo ogólnikowe i prymitywne.
   

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę