Dodawanie komentarza

Do tematu: Fołksfront

Komentarze do artykułu: Nietoleranycjna Polska?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Fołksfront

~Ant

2006-06-16 18:06:06

On się uaktywnił i na internetowych forach.
   Dają temu wyraz w swojej chorobliwej pogardzie do naszego prawa samostanowienia.
   Link do art. Michalkiewicza:
   http://www.wirtualnapolonia.com/teksty.asp?TekstID=10664
   

ODPOWIEDZ

hehehe

~J.M.

2006-06-17 03:34:41

niektóre twoje nazwy straszne mi przypominają komunę, Lenina i całą resztę, oni mieli tam masę takich powiedzonek jak soldateksa i tak dalej. Niezłą szkołę u nich przeszedłeś. Panie poruczniku? Kapitanie? Do spraw polityczno-wychowawczych.Niezły kamuflaż ale te twoje sktóty nazw cię zdradzają.

ODPOWIEDZ

Re:jm

~Rosomak

2006-06-17 03:44:16

Ty za to przypominasz mi parcha volksdojcza,żydołackiego bolszevika bez własnego kręgosłupa i z pustą odmóżdzoną czaszką,jednym słowem pustaka intelektualnego.Nie warto więcej podejmować polemiki z takim jak ty i tobie podobni,być może janczarzy parchów i wszelakiej maści lewactwa i zboczeńców z jewropejsiastego kibucu.Takie śmiecie dla dobra przyszłości Polski powinno się,poprostu utylizować,bo nić nie wiąże waszą chołotę z Polską i polskim narodem,tylko miejsce zamieszkania a to nie wszystko,to za mało by was nazywać Polakami.

ODPOWIEDZ

Rosomak amerykański

~J.M

2006-06-17 07:06:53

sługusie ciekawe czy powiedział mi to w twarz. Założe się ze nie. To ty broniłeś interesów żydów służąc w armii amerykańskiej, a teraz co? Nawróciłeś się? Gówno prawda. Jesteś zwykłym kretem, oiśmieszasz głupimy tekstami Polaków i to jest prwada o tobie.

ODPOWIEDZ

JM

~Ant

2006-06-17 20:07:49

Mnie Rosomak nie ośmiesza, a więc w czyim imieniu się wypowiadasz?
   Jesteś tak bezkrytycznym i napastliwym w swej głupocie bucem, że można stracić cierpliwość.
   Wiedz, że głowa powinna służyć do myślenia a nie.......
   Na drodze skojarzeń przypomina się Mleczko ,,OBYWATELU!! Nie pie...cie bez sensu!,,
   

ODPOWIEDZ

PS

~Ant

2006-06-17 21:00:02

Poczytaj uważniej Rosomaka bo oddaje on wiedzę i nastroje ze środowisk nie tylko polonijnych w USA i Kanadzie a sprawy Ojczyzny nie są mu obojętne.
   Ksenofobię z jaką można spotkać obecnie wśród Francuzów, nigdy nie dostrzegłem w Polsce
   Ty Jm i Hesborati, jesteście przykładami mało rozgarniętych lecz proporcjonalnie napastliwych oszołomów z jakiś małych miejscowości, z których nie ruszyliście pupy i siedząc przed telewizorem wydaje się że posiedliście wiedzę o świecie.
   Doceńcie tolerancję w kraju w którym żyjecie bo obecnie na forum staracie się rekompensować swoje mało ambitne kompleksy.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę