Dodawanie komentarza

Do tematu: >> co jest grane? <<

Komentarze do artykułu: Nietoleranycjna Polska?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

>> co jest grane? <<

~Janusz

2006-06-19 04:03:49

Witam.
   Co jest grane z tą nietolerancją? Wszyscy tylko o tym gadają i gadają tak jakby innych ważnych problemów nie był w Naszej Ojczyźnie. A może to Europa będzie robiła taj jak jej to na rękę?. Może mamy robić to co nam każą europejscy politycy?.
   Uważam, że to sztuczny temat ta nietolerancja. No bo w końcu ja też czuję się tak jak czują się ci, co uważają się za nietolerowanych.
   Słuchajcie wszystkie ugrupowania mniejszościowe (mam tu na myśli te, które ciągle się czegoś domagają, i z którymi jest najwięcej problemów społeczno-medialnych):
   - ja czuję się przez was nietolerowany, dlaczego?, nie wiem, tak po prostu, myślę tak samo jak wy i tyle. Dlaczego nie szanujecie mojego prawa do spokojnego i normalnego życia. Życia bez zbędnych problemów. Macie problem, to do Parlamentu. Tam być może zalegalizują wasze marzenia i dążenia mniejszościowe. Dajcie mi spokój, już nie chce mi się was słuchać.
   Też wiele mi się nie podoba. I co, organizuję manifestacje, czy też inne działania?.
   A takich ludzi jak ja jest mnóstwo (można nas zatem zaliczyć do ugrupowań mniejszościowych).
   Róbta co tam uważata za stosowne i dajta ludziom spokój.
   Nie musita się obnosić ze swoimi upodobaniami po całym świecie. Kapujeta?.
   
   A, zresztą.
   
    Pozdrowiona
    Janusz
   

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę