Dodawanie komentarza

Do tematu: Tusk jest kłamcą

Komentarze do artykułu: Magia liczb

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Tusk jest kłamcą

~racionalista

2006-06-22 01:35:40

Na onecie takie sfrmuowanie nie jest dopuszczalne.Chętniej słucha się wypowiedzi Tuska,który skłamał niż Kurskiego który powiedział prawdę.

ODPOWIEDZ

hmmm, nie prawda

~Alterantyw

2006-06-22 04:23:17

trzeba po prostu parę razy spórbować. Mi się wielokrotnie udało zamieścić niepochlebne opinie na temat Tuska i PO. Tam po prostu jest zbyt wielka ilość ludzi wysyłających wiadomość, i nie wydaje mi się by moderatorzy wycinali posty, raczej serwery nie wyrabiają przeciążeń. Po pierwsze gdyby były cenzor automatyczny to w ogóle nie dałoby się napisać nic przeciwko Tuskowi, a raczej nie wydaje mi się by Onet zatrudniał kilkaset osób to przeglądania tysięcy newsów pisanych przez ludzi przez cały dzień. Po drugie, większość wypowiadających się na Onecie to dzieci, skuszone ładną gadką i twarza Tuska, walą masowo teksty pochwalne dla PO i dlatego jest taka dysproporcja. Chociaż nie wątpliwie same Onet również jest stroniczy. Wystarczy poczytać formę jego wiadomości.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę