Dodawanie komentarza

Do tematu: No co wy ????

Komentarze do artykułu: Gilowska SB

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

No co wy ????

~Mareczek z "układu"

2006-06-23 09:25:19

Dlaczego brak tu komentarzy tych przemądrzałych przydupasów Kaczyńskich. Jak dla mnie nasz rząd sobie sam wiąże pętle na szyii, i teraz tylko czekam jak ktoś go kopnie w dupe i poleci w dół.

ODPOWIEDZ

mareczku

~zx

2006-06-24 01:23:58

rząd stara się postępowac tak , jak postępuje każdy rząd w normalnym kraju, czyli jak pojawia sie jakieś podejżenie co do uczciwości i prawości któregoś z członków rządu, tenże podaje się do dymisji.wiem,wiem nie do pomyslenia u czerwonych genetycznie przyspawanych do koryta.

ODPOWIEDZ

teczken 3

~ten sam mareczek

2006-06-24 05:04:14

No cóż dla mnie nic się nie zmieniło i nie chodzi tu o białych czerwonych czarnych czy zielonych, niestety ta pani nie miała odmienne zdanie od partii i musiała odejść. Moim zdaniem następny poleci Marcinekiewicz. A teczki wyciaga się żeby kogoś wyrzucić z gry podobnie jak to było w przypadku oleksego, po dziś dzień nizego nie udowodniono. A tak na marginesie Kaczyński wystarczy że powiedział że ma sfałszowaną i już było po rozmowie. Więc jak dla mnie nie ma znaczenia co jest w teczkach tylko kogo nimi można usadzić, a myślenie biali czerwoni do niczego nie porwadzi tak jak dzielenie na tych co rządzili czy nie ponieważ ci sami ludzie współtworzą polski syf od lat.

ODPOWIEDZ

tel

~Krzych

2006-06-27 14:21:44

Jestem z Gdanska i znam mloda Gilowska studiuje z nia. Jakby ktos chcial kulturalnie pogadac to numer do niej 888 403 515 ale bez swinstw bo wyjdzie ze to ja :D

ODPOWIEDZ

Do zx

~Gregor

2006-10-18 11:01:55

Wlasnie podales IDEALNY przyklad tego jak postepuje rzad w NIENORMALNYM kraju. Bo to wlasnie w nienormalnym kraju sie eliminuje przeciwnikow politycznych od razu po pojawieniu sie podejrzenia o popelnienie jakiegos zlego czynu, w normalnym kraju najpierw sie udowadnia wine; jezeli do dymisji mialby sie podac kazdy, kto zostanie posadzany o jakies przestepstwo to rzad by nam sie zmienial 10 razy do roku.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę