Dodawanie komentarza

Do tematu: art.Gilowska SB

Komentarze do artykułu: Gilowska SB

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

art.Gilowska SB

~Edwarda Pilch

2006-07-01 01:17:18

Uważam, że Pan Premier zastosował obowiązujące procedury, chociaż nie wiem czy można było zastosować tzw. urlopowanie p. Premier Z.Gilowskiej do czasu szybkiego wyjaśnienia sprawa. Ta sprawa w stosunku do osoby Wicepremiera Rządu absolutnie zasługuje na specjalny tryb. Nie mam rozeznania czy wowczas nie ucierpiał by rynek, giełga itd. i czy w związku z tym rozwiazanie,które zastosował Pan Premier jest uzasadnione. Natomiast bardzo Pani Premier Z.Gilowskiej współczuję, uważam, że całe społeczeństwo powinno stanąc murem, i domagać się wyjaśnienia sprawy i ukarania winnych wywołania tego kryzysu. Jej wejście do Rządu było dla mnie ogromną nadzieją na normalność i wykorzystanie Jej wielkiej wiedzy i profesjonalizmu. Jako zwykły szary człowiek, ekonomista z wykształcenia i bankowiec z zawodu - propozycje reform Pani Premier bardzo wysoko oceniłam. Jeszcze nigdy do tej pory takiej reformy żaden minister finansów nie proponował, żaden nie wykazał takiej wiedzy i spójności teori i zastosowania tej teorii do rzeczywistości.
   Mam nadzieję, że wyrządzona Pani Premier krzywda zostanie naprawiona, a ludzie którzy doprowadzili do tego kryzysu, społeczeństwo pozna i nie będą Oni pełnić więcej funkcji publicznych i szkodzić niewinnym ludziom.
   Z orgomnym poważaniem dla Pani Premier Zyty Gilowskiej i podziękowaniem za tak wiele, co w tym krótkim czasie kierowania resortem zrobiła -
   

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę