Dodawanie komentarza

Do tematu: Bezsens

Komentarze do artykułu: Amnestia dla maturzystów

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Bezsens

~hypnotherapy cd by glenn harrold

2006-08-03 09:27:09

Jezeli ktos nie napisal na 30% to ligiczne jest, że nie potrafi na te 30% :p skoro Pan Minister ma pieniądze na papier i tusz na dodatkowe świadectwa, to już niech lepiej zainwestuje w poprawkową sesję zimową- sama bym z niej chetnie skorzystała, jak i tysiące innych osób!

ODPOWIEDZ

bezdennie głupi pomysł

~debbee

2006-08-05 08:14:47

witam chciaalbym zauwazyc ze na sudiach nie wystarczy 30% dlatego ta decyzja wydaje mi sie totalnie głupia,aby zaliczyc egzamin z czegokolwiek nalezy posiadac bynajmniej 60%wiedzy i nikt nie daje nikomu amnestii jezeli sie szczerze mowiac poprostu nie nauczył,a co jak te roczniki teraz pojda na studia to co po sesji tez bedzie amnestia to jest nielogiczne. Panie Giertych niech Pan zacznie myslec logicznie,a wlasciwie czemu nie objac amnestia rocznikow wstecz rowniez stara matura byla trudniejsza wiec amnestia powinna ja tez obejmowac.Moze jakies racjonalniejsze pomysly Panie Romanie :)

ODPOWIEDZ

Absyurd!!!

~Andre1807-

2006-08-09 09:21:27

Sorry HELLO!!!
   Piszecie jak jakieś małostkowe dzieciaki!!!!!
   Każdy ma chyba prawdo jakiejs szansy.... Prawdą jest to że mozna by wprowadzic sesje zimową co pozawala być dostac sie na studia, bo od paźdsziernika zapisujemy sie na uczelnie jako wolni słuchacze, a już jak sie zaczyna sesja akademicka mozemy starac sie o przyjecie na uczelnie jako normalnego studenta, tak wiec mysle sobioe ze nie ma senu roztrzasac zrobił jak zrobił.... Ale wiemy wszyscy ze nowa matura jest strasznie okrojona, beznadziejna, i modelowa.... Skad mamy wiedzieć co miał na myśli autor piszac model, aslbo ograniczanie nas w 150słowach przy pisaniu listu z języka angielskiego.... A zaś 120 minut na zadania z WOS-u to bardzo mało realny czas. Nie wierze ze mozna zrobic 40 zadań w ciagu 120 minut absurd totalny.... Ja z WOS-u jestem bardzo dobryt ale nie byłem wstanie napisac listu, podania, i jeszcze zredagować tekst, SORRY HELLO ale cos tu naprawde jest nie tak!!!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę