Dodawanie komentarza

Do tematu: maturzystka

Komentarze do artykułu: Amnestia dla maturzystów

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

maturzystka

~Maturzystka 2006

2006-09-01 08:32:47

Moim zdaniem amnestia powinna zostać.Są przecież osoby którym noga podwinęła się na jednym przedmiocie i mają rok do tyłu, tak byc nie powinno. Ze swojego doświadczenia wiem że coś jest nie tak ponieważ z tego przedmiotu z którego najwięcej się uczyłam oblałam maturę w części podstawowej a część rozszerzą napisałam na prawie 50%. To coś tu jest nie tak, chyba się poziomy pomyliły niektórym, a poza tym zróbcie sobie 20 zadań z fizyki w którym jest parę podpunktów w 2 godziny, ja na szczęście spróbowałam ale wszystko mnie przerosło.Mimo że mam bardzo dobre świadectwo i z innych przedmiotów napisałam maturę na bardzo dużo to przez te 2 godziny przekreśliłam sobie cały rok.A bardzo zależy mi na studiach, wiem że może wiele osób tak pisze, ale czy to sprawiedliwe jeśli mature zdali ci, którzy wagarowali i w ogóle się nie uczyli bo z czego jak nawet zeszytów nie nosili do szkoły a teraz i tak nie ida na studia bo uważają że im to nie potrzebne a ci którym zależy są skazani na siedzenie w domu albo pracę z tym że tym samym sposobem społeczeństwo podupadnie. Dajmy szansę wszystkim!!!Każdemu w życiu może się coś nie udać!Ale czy po jednym egzaminie można oceniać człowieka i jego zainteresowania??? to pytanie zostawiam każdemu do indywidualnego przemyślenia

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę