Dodawanie komentarza

Do tematu: Nie wiem o co wam chodzi

Komentarze do artykułu: Zawsze będzie ŹLE

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Nie wiem o co wam chodzi

~Teo

2006-07-16 11:09:15

Mówię szczerze. Bo przecież nie dzieje się nic(jeżeli chodzi o krytykowanie, oczywiście) co nie ma miejsca w innych krajach demokratycznych. Jest sejmowa większość posiadająca rząd i opozycja która starając się o zmianę sytuacji na swoją korzyść w następnych wyborach podważa wszystkie budzące kontrowersje decyzje. Tak jest w Europie, tak jest też w USA. Mało było krytyki Dżordża B. i jego rządów w ostatnich latach? Sami macie na stronie kilka filmów które propagowała przeciwko niemu opozycja. Do czego chcecie dążyć? By wszyscy mieli takie samo zdanie i klaskali z radości słuchając propozycji rządu? Do cholery ciężkiej nie tak dawno się z tego wyrwaliśmy. Po co więc było zmieniać ustrój? Trzeba było tylko wygnać ruskich, pozwolić doiść do władzy kościołowi i zostawić PRL. Z jedną słuszną linią, jedną partią i jednym punktem widzenia dla wszystkich obywateli. Kto patrzy zezem wyp.... z kraju i te sprawy. Przecież to żałosne. W kraju gdzie ludzie mają wolność słowa, rząd musi być przygotowany słowa krytyki, i czasem się z tą krytyką trochę liczyć, a najczęściej pomimo niej robić swoje. W innym wypadku, albo oznacza to że rządzący nie nadają się do rządzenia, albo wolnego kraju chcą nam zafundować odgórnie sterowany kołchoz. Proszę, a teraz mnie obszczekajcie, bo pewnie nie wielu zada sobie trud przeczytania całości i zastanowienia sie czy nie mam racji. PS. Sam nie długo zdaję maturę i byłbym wściekły gdybym kuł jak głupi by zdać a ktoś sobie olewał a na końcu dostał świadectwo z czyjegoś kaprysu. Zdaje się ze coś takiego przerabiało swego czasu ludowe wojsko polskie, mniej zdolnych oficerów promował rozkaz dzienny a nie egzaminy.

ODPOWIEDZ

Wszystko co nie mocherowe

~mysz

2006-07-17 00:51:43

jest komuną, włącznie z UE. Możesz przeczytać o tym niżej. Ten typ inteligencji już tak ma. Dlatego m.in. Jerzy Urban poświęcił się być odtrutką. Przegra jak wszyscy kierujący się rozumem (danym od Boga nie wszystkim po równo), ale przynajmniej nie musi się martwić o brak frontu robót. Jest i będzie opluwany ale czy ci, którzy zdecydowali o podpisaniu konkordatu nie są dziś opluwani przez mocherowe berety?...

ODPOWIEDZ

Media to najwieksza wladza

~globalista i postepo

2006-07-29 14:14:17

w kosmosie ...Karol .w w czasie swojego pontyfikatu wspieral i uczynil potege ze starszych braci w wierze wieksza anizeli
   
   zrobil to Stalin z Hitlerem.Profesorowie historycy klasy Ratajczyka za glosne wygloszenie prawd o fikcji
   
   holokaustu zostali pozbawienia wszelkich prac w roznych panstwach .Profesor ratajczyk zarabia w zimie
   
   odgarnywaniem sniegu a latem zebrze na ulicy.Takiej sily na ludy europy nie mial ani stalin ani hitler w czasie
   
   ich panowania...Dlatego zaden polityk nie odwazy sie ulzyc doli narodowi ktory go wybral poniewaz
   
   starotestamentowa grzbnia rano opisze ze ten polityk molestowal dziecko!!!.Slowem goje cierpia tylko i
   
   wylacznie przez ....wiare i niemowleca chorobliwa wprost naiwnosc w stosunku do tego co podaja im w
   
   glownych wielonakladowych mediach ,newsach i filmach.Tylko zrozumienie ze media sa tylko i wylacznie aby
   
   dezinformowac i siac demagogie w swiecie goi moze ocalic goja od zaglady.

ODPOWIEDZ

nigdy nie będzie dobrze

~Max

2006-08-20 07:19:40

demokracje owszem mamy,ale nie możemy pozbyć się much z tego lepa jakim jest rząd. Mam dwa razy tyle lat co ty i doświadczyłem uroków komunizmu. Dzięki Bogu, że mamy demokrację, tylko już sr... się chce od gadki rządu, że maleje bezrobocie, a my jednak nie mamy pracy. Bieda- wypłaty wyciskają tylko łzy bezsilności. Jestem za zmniejszeniem o połowę diet poselskich i pozbawieniem niektórych materialnych przyjemności jak np.samochodów, dopłat do wczasów (nigdy nie zaznałem tej przyjemności) itp.To jedyna droga do łatania dziur w budżecie.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę