Dodawanie komentarza

Do tematu: Jest podstęp...

Komentarze do artykułu: Donald Tusk zaczął myśleć?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Jest podstęp...

~Dania

2006-07-28 12:56:51

To nie jest pomysł dla Polaków , to jest pomysł dla obywateli z Izraela , którzy codziennie otrzymują po około 200 polskich paszportów. Oni właśnie jako jedyni mogą spełnić ten warunek o wcześniejszym nie podejmowaniu pracy w Polsce . Tusk nie myśli , Tusk na zimno kalkuluje w jaki sposób dalej utrzymać się przy korycie włażąc do d.py żydowskiemu lobby.

ODPOWIEDZ

nie dla Polaków

~J.M.

2006-07-29 05:16:11

a kto jest tym Polakiem - Mickiewicz-Litwin, babka Zydowka! Kosciuszko-Bialorusin! Pilsudski-Zmudzin!Chopin-ojciec Francuz!generalowie Kleeberg i Haller-po niemieckich przodkach! Kopernik - niemiec? Jagiello-Litwin! Batory-Wegier, krolowa Jadwiga Wegierka! Jan Matejko, ojciec Czech.........itd., mam wrażenie że jedyni czyści Polacy to Ty i paru innych któzy się tu wpisują.

ODPOWIEDZ

Polaczkowy burdel

~Scandinavian Frost

2006-07-29 09:08:41

wiekszosc polaczków to alkoholicy i złodziej,tepi jak but z tepym wyrazem twarzy,pazerni,chciwi i obłudni,poleczki za to w wiekszosci sa dziwkami,tepymi,prostymi i sprzedajnymi,na prawdęnie warto martwic się o ten motłoch,inne narody znacznie bardziej szanuja siebie i pomagaja nawzajam,polaczki na emigracji za to patrzą jak by tu oskubac rodaka zeby moc po powrocie szpanowac na dziurawych drogach wypasionym autem,pojebany naród,Zydzi to przynajmniej ludzie nauki,oczytani i wspierający się nawzajem,tez za nimi zbytni nie przepadam ale sa na pewno lepsi niż polaczki,zakała białej rasy z syndromem białego niggera,to juz nawet czarnuchy bardziej się wspierają niż polaczki :D

ODPOWIEDZ

!

~Ant

2006-07-29 15:08:43

No i mamy dobrane towarzystwo. Zajmij się JM sobą bo jesteś wyjątkowo fałszywym typem wychowanym na komunistycznej ideologii. Mało rozgarnięty i zakompleksiały zapewnie tą drogą starasz się dowartościować.... polecam lepszą drogę... wróć do średniej szkoły... u siebie. Przyśpieszone kursy nie zrobiły z Ciebie intelektualisty a jedynie napastliwego i cwaniaczącego dupka. Kolegi nie skomentuję.

ODPOWIEDZ

PS

~Ant

2006-07-29 15:24:04

Poznałem wspaniałego Ukraińca mieszkającego od lat w Polsce robiącego doktorat w USA.
   Niedawno wrócił z niego mimo propozycji zostania i ma inne wręcz omienne zddanie o Polakach od powyższych. Poznałem też budzących podziw ludzi na łotwie i zapewne są też na Białorusi.
   Niestety nasi rodzimi wschodni towarzysze z zdalekich kresów, to wyjątkowe dupki.
   Podobne zdanie ma wspomniany na początku człowiek. Miernoty ciągną do dna.

ODPOWIEDZ

Jeszcze

~Ant

2006-07-29 15:43:21

Jakiś czas temu Żydówka z Polski i pisząca w j. polskim w USA, wydała publikację o Adamie Mickiewiczu. Znalazło się tam mnóstwo bredni nie znajdujących potwierdzenia w rzeczywistości. Potem okazało się, że są to jej przypuszczenia... publikacja miała mieć charakter pracy naukowej ...sic!
   Gorliwość w zakłamywaniu i dziwnym interpretowaniu historii niektórych środowisk jest czasami zdumiewająca. Mam wrażenie jakby w obszarach kultury starano się zrobić podmianę a tożsamość narodową sprowadzić do niebytu. Dla takich głąbów kapuścianych jak wyżej, to bardzo podatny grunt

ODPOWIEDZ

J.M musiałeś mieć bardzo smutn

~ssij raku

2006-07-30 02:30:56

e dziecinstwo albo twoi rodzice niejako z przymusu zamienili koncówke nazwiska z -berg , - man , -baum na - ski i teraz to cie boli.Takimi jak ty gardze , bo to rak tłoczący naród od środka , sroka która własne gniazdo kale.Nie podoba się wracaj do swoich , zakładaj mundur i przy poklasku prezydenta Busha morduj niewinnych Libańczyków.PS.Mieszko I pewnie był żydem i zasiadał w loży masońskiej ?Kopernik też była kobietą , JP2 to Tunezyjczyk z polskim paszportem?Masz argumnty rodem z komuchowskiej , antypolskiej ideologi.Zrozum ,że nie ma czystych Polaków, Francuzów, Niemców , Włochów itd.predzej czy później dojdziesz do tego ,że każdy pochodzi od humanoida z afryki.Czyli wszyscy Polacy to w gruncie rzeczy murzyni którzy miliony lat temu w ramach wedrówki osiedlili się w środkowej Europie?

ODPOWIEDZ

prawda was boli

~J.M.

2006-07-30 04:03:10

Mieszko nie mówił po Polsku, jeżeli już cię to interesuje, Kopernik jak pisałem był Niemcem, chociaż w słuzbie króla Polskiego. Moja matka jest Białorusinką, ojciec Polakiem, o żydach w rodzinie nic nie wiem, chociaż kto wie, biorąc pod uwagę wymieszanie. Chociaż powiedziałbym ze prędzej znajdą się oni u ciebie w rodzinie bo najwięcej nienawiści do żydów jest właśnie u takich ćwierć i mniej krwi przedstawiceli tego narodu, przykładem jest Hitler. Pewnie to jakaś rakcja na to że nie są zaproszenie do społeczności i nie mają udziału z zyskach. Naprawdę jesteś taki chamem bo Icki nie dzielą się z tobą dochodami? Dzieciństwo miałem niczego sobie, a jak mi podasz swój adres to pokażę ci że na lewy sierpowy nie mam na co narzekać

ODPOWIEDZ

Do Wszyskich!!!

~Olo

2006-07-30 05:04:11

Według mnie JM to jakiś agent, antypolonus.
   Wypowiada sie na każdy temat, nawet na ekonomiczne, choć nie zna podstaw.
   Proszę go ignorować. Otoczyc cieniem niebytu. To nikt, a na pewno nie Polak.
   Tłumaczenie, że w Polsce jest wieksze, lub takie samo wymieszanie narodowości jak w USA,
   to nie jest już li tylko głupota - to celowa robota.
   

ODPOWIEDZ

Nigdy nie byłem przeciwko

~J.M.

2006-07-30 13:08:20

Polsce, za to zawsze przeciwko sowinsztom, takim jak między innymi wy, którzy nie chcą przyjąc do wiadomość tego że Polska jest, była i bedzie wielonarodowościowa, że gdzie się nie obejrzeć to ludzie zapisani na kartach polskiej historii mają też korzenie innych nacji i to co uprawiacie godzi w ich dobre imię. Prawdziwi Polacy, tak, heh, prawdziwi bo co? Prawdziwi to tacy którzy oddali życie za ten kraj, bez względu na to czy mieli babkę żydówkę, ormiankę czy rusinkę. A nie brak takich. Nawet Olo nie znasz historii własnego kraju, bo Polska jest zlepkiem narodowościowym i to od stuleci. A co do ekonomii to wybacz, ale to ty nie odpisałeś na post gdy wytknąłem ci szkolną głupotę, więc nawet nie ma o czym mówić.

ODPOWIEDZ

Co za.....

~Ant

2006-07-30 17:42:24

Co za przypadek z Ciebie JM?...okaz warty do zachowania w formalinie.
   Polska do czasów rozbiorów była wielonarodowościowa już choćby z uwagi na tereny jakie zajmowała. Nie mogło być inaczej mając tereny od morza do morza. Zawsze też byliśmy nad miarę tolerancyjnym narodem i Ty jesteś tego dowodem.
   
   Nie będę Ci pisał o procesach kulturowych ale na jeden fakt warto Tobie zwrócić uwagę, który może co nieco wyjaśni problem .
   Podajesz się za Białorusina a tak naprawdę uświadamiasz, że, wśród mało ukształtowanych tożsamości, pod wpływem indoktrynacji komunistycznej zdążyła się ukształtować już nowa nacja ... KOMUCHY. To tacy ludzie wychowani na ideologii marksistowskiej z hasłami internacjonalizmu.
   Ty jesteś tego dobitnym przykładem.. Wyprany ideologicznymi komunałami, nie jest w stanie uszanować wszelkich innych wartości,,, nawet ludzi wśród których żyjesz.
   
   Warto nie zapominać o procesach indoktrynacji komunistycznej
   Na ludziach z nizin społecznych i nie utożsamiających się z Polską budowano system nadzoru i zniewolenia nad Narodem Polskim. Ten mechanizm po części przetrwał do dzisiaj i trwa o zgrozo nadal, czego dobitnym przykładem mogą być media. Obecnie też ,,tępi jak but,, działacze i wierni ,,towarzysze,, partyjni są wciągani w struktury pozostałe po byłym systemie. To świetnie do tej pory działało. Mamy więc nową tożsamość ,,towarzyszy,, w których przetrwała pogarda i nienawiść do ,,polskości,, i kultywowana jest ,,ideologia mas,, ... unifikacja tożsamości i degradowanie tradycyjnych wartości. O tym jednak już wielokrotnie na forum pisaliśmy.
   
   W Polsce nie od dzisiaj pisana jest nowa historia. Mało ma wspólnego z nauką ale świetnie zdaje egzamin propagandowy. Zazwyczaj czynią to gazety typu GW, Przekrój, Rzeczpospolita .... itd. Treści przemycane są najczęściej jako przypadkowe niedopowiedzenia lub /wyssane z palca/ hipotezy, które w sposobie podania przyjmują formę faktów.
   Tutaj popisałeś się w całej rozciągłości znajomością takich bredni rodem z ,,Przekroju,, Podobny proces już miał miejsce nawet w podręcznikach szkolnych ale z takiej formy szybko j zrezygnowano jako zbyt oczywistej i łatwo dostrzegalnej indoktrynacji.
   Zapewne jesteś też przekonany, że wszystkie wielkie wynalazki na świecie dokonali Rosjanie, rosyjscy Żydzi lub komuniści?
   To nie żart. .Takie podręczniki powstawały za Bieruta a więc i masz podstawy by tak twierdzić. Prawdziwe np. nazwisko Edisona to Wania Edisonowicz i jest tam wiele, wiele innych faktów o których ludzie nie mielii wcześniej pojęcia. Może dzięki Tobie ożyją na nowo? :)
   
   Wracając do Ciebie:
   od kiedy pojawiłeś się na forum zdumiewasz bezkrytycznym tępactwem głoszonym tonem bufona. Co ciekawe, ludzi odsyłasz ponownie do ,,podstawówki,, ... hehehehe.. dlaczego tam? Projekcja?
   Już nie pierwszy raz stwierdzam, że za komuny musiałeś przechodzić nie jedno szkolenie ideologiczne i chyba na tym opiera się jedynie Twoja edukacja.. Świadczy o tym słownictwo, głoszone poglądy, stosunek do narodu w którym żyjesz jak i ubóstwo szerszej wiedzy.... a także fakt, czym obecnie się zajmujesz.
   Dla mnie, to chciałbym dobitnie podkreślić, masz mentalność fałszywego UB-EKA lub SB-EKA na służbie byłej ideologii . Na takie wyrażenia opinii nie pozwalam sobie bezpodstawnie. Każdy, kto prześledzi Twoje wypowiedzi od początku i ma odrobinę inteligencji będzie wiedział, że dałeś ku temu mocne podstawy.
   
   Na zakończenie.
   Może niedawno miałeś jakiś skromny zakres władzy nadzorcy gminnego, ale zważ, że sytuacja się zmienia i Twój stosunek do Polaków, jako narodu, jest mocno ograniczony i anachroniczny.
   Uświadamiasz jedynie po Twoich wypowiedziach, że powstała nowa, internacjonalistyczna nacja ,, komuchów,, z zachowanymi aspiracjami nadzorców / tym większymi im bardziej tępy osobnik/. W tym kontekście z Białorusinami też nie masz nic wspólnego.
   Jesteś dla mnie butnym i bufonowatym ,,komuchem,,.. chorą tkanką po byłym systemie.
   

ODPOWIEDZ

PS

~Ant

2006-07-30 18:06:20

Coś mi się wydaje JM, że mimo wszystko mocno Ciebie przeceniam.
   Obecnie, poznając lepiej Twoją ,,miarę,, zaczynam sądzić, że byłeś zwykłym ORMOwcem
   :)
   Nie żartuję
   

ODPOWIEDZ

do Ant

~Dania

2006-07-30 22:11:49

Po komentarzach J.M. strach być Polakiem...

ODPOWIEDZ

Biorąć pod uwagę mój wiek

~J.M.

2006-07-30 23:29:53

to w ORMO musiałbym służyć jako sześciolatek(tyle lat miałem gdy rozwiązano tę organizację). Ubawiłem się. Prawda jest taka Ant że jesteś tolerancyjny, zgodny z mieszanką kumlturową, ale tylko pod warunkiem że to jest mieszanka kulturowa która ma takie samo zdanie jak ty. I cokolwiek byś nie pisał to co raz bardziej z ciebie wychodzi nie omylny Ant-cie. Więc wykreś ze swego słownika, słowa, obiektywny, tolerancyjny itp, bo taki nie jesteś i nie będziesz. Taka zaściankowa mentalność, skoro mi się wydaje że myślę dobrze to wszyscy inni muszą myśleć źle;) Nie sądze byś mógł pochwalic jakimiś szczególnymi osiągnięciami w życiu i tak już zostanie. Do końca będziesz oskarżał innych o to ze jest jak jest i wytykał im najgorsze by udowodnić że swą twoimi wrogami. Sam jesteś swoim wrogiem, tak jak i mój teść odkąd zaczął słuchać RM. Zero kontaktu z rzeczywistością. Mając taki przykład doskonale was rozumiem i pobłażam waszemu zachowaniu frustratów. Miłego dnia życzę.

ODPOWIEDZ

JM

~Ant

2006-07-31 03:36:33

Postaraj się być w temacie
   Może po prostu rozbudowanych wypowiedzi nie ogarniasz? Nie ogarniasz też całości? Co do mnie i mich spełnień byłbyś bardzo zaskoczony choć z kasą bywa obecnie krucho.
   Do potwierdzenia poczucia własnej wartości nie jest ona konieczna ... uwierz :)
    Poznaliśmy się już trochę na foruma z podobnymi Tobie też miałem do czynienia.
   Mimo wszystko Twój bezkrytycyzm wydaje mi się kuriozalny a Twoje silenie się na protekcyjny ton wprawia mnie w zażenowanie. Litości!!!!
   :)

ODPOWIEDZ

PS

~Ant

2006-07-31 03:52:53

Nie wiem kiedy wg Ciebie rozwiązano ORMO ale jak widać nie załapałeś się. :)
   No cóż, Twój system wartości mówi jednak w czym się wychowałeś.
   :)

ODPOWIEDZ

Jeszcze

~Ant

2006-07-31 06:14:01

Skoro nie załapałeś: ORMO określa poziom na którym można Cię umieścić.

ODPOWIEDZ

:)

~Ant

2006-07-31 13:15:59

-No proszę, a ja podejrzewałem już Ciebie o uwiąd starczy.:) Serdecznie współczuję. :)
   Postaraj się zachować umiar Internet nie musi być do pie...nia.
   PS
   Jak sądzę, Białorusinom też nie przysparzasz chwały :)
   

ODPOWIEDZ

dokładnie o to idzie!

~ojropejczyk

2006-09-22 03:16:45

oto logiczne uzasadnienie absurdalnej na pozór inicjatywy ustawodawczej . Wdrożenia ustawy, której funcjonowanie służyć ma określonej tej samej grupie, tak jak wieszośc z dotąd uchwalonych przeciw polskiemu spłeczeństwu na Wiejskiej ,,dziwnych' i absurdalnych z pozoru bubli legislacyjnych. Już po tej inicjatywie widać u kogo w kieszni siedzi von Tusck i jego platformersi .

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę