Dodawanie komentarza

Do tematu: Do Rosomaka

Komentarze do artykułu: Prezydent milczy

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Do Rosomaka

~Obiektyw!

2006-08-01 07:32:25

Przez ostatnie parę miesięcy tylko obserwowałem komentarze na hotnewsie powstrzymując się od własnych wypowiedzi. Cóż, teraz postanowiłem zabrać głos, i mam takie 3 punkty, na które mam nadzieję że mi uczciwie odpowiesz.
   1. Służyłeś w armii która jest gwarantem istnienia państwa Izrael, która dba o interesy tego państwa i dodatkowo armia ta jest bądź co bądź sponsorowana przez budżet w którym ponad 90% wpływów pochodzi z firm w rękach żydowskich i one mają decydujący głos o jej użyciu. Czy to że tak jedziesz po żydach nie jest zaprzeczeniem tego co robiłeś przez całe życie? Czy zgodne z honorem jest opluwanie kogoś kto wypłaca ci regularnie emeryturę? I czy nie jest to zdardą swoich mocodawców?
   2. We wcześniejszych swoich postach nie ukrywałeś poparcia dla „walki” Georga W. Busha z terroryzmem. Dzisiaj wygląda na to że jednak żal ci zabijanych przez Izraelskie pociski Libańczyków. Tymczasem Georg Bush nie tylko przyzwala na te ale i powstrzymuje działania ONZ mogące zapobiec dalszemu rozlewowi krwi. Czy nie przeczysz samemu sobie? Czy też gdy amerykanie zabijają dzieci w walce z terroryzmem to jest to walka o demokrację, gdy zabija Izrael to są to podli żydowscy mordercy?
   3. W praktycznie wszystkich Twoich wypowiedziach przebija nienawiść do europy, i żydów którzy nią kierują. Tymczasem to jednak żydzi z USA działają przeciwko nam najbardziej. A Europa parokrotnie wbrew USA działała przeciwko Izraelowi. Czy to oznacza że jednak czujesz się związany z tymi którzy wypłacają Twoją emeryturę?
   
   Oczywiście możesz mnie zakrzyczeć, ale liczę na szczerą odpowiedź. Zdziwił mnie trochę Ant, który był zawsze uczulony na takie sprzeczności. Być może Twoje teksty Rosomaku były po prosty za długie i zbyt chaotyczne by chciało się komuś oprócz mnie je czytać i dostrzec pewne niuanse
   

ODPOWIEDZ

Obawiam się

~........

2006-08-01 08:32:03

że to problem nie tylko Rosomaka ale i większości Polaków w stanach. Pracują u żydów i tam główki mają niziutko, wracają do domów wchodzą na polskie fora i dają czadu- żydzi precz z Polski, żydzi to, żydzi tamto, wylewanie frustracji parę godzin, później do łóżeczka lulku i na drugi dzień do pracy i znowu - yes mister, very good mister, ooo, cheque, thank mister, very, very thank.

ODPOWIEDZ

Witam Obiektyw

~Ant

2006-08-01 17:56:18

Artykuł powyższy, do którego odnoszą się komentarze, ma świetną pointę. Jest doskonałą odpowiedzią na paranoję informacyjną i kształtowaną tą drogą rzeczywistości.
   Nie wszyscy dostrzegając podobne paranoje potrafią sobie z nimi radzić. Często więc, w poczuciu bezsilności, ludziom wrażliwszym i myślącym ,,odpala,,. Mi i Tobie także. Takie stany, w zestawieniu ze schizofreniczną rzeczywistością , wydają mi się całkiem ,,ludzkie,,
   Pozdrawiam
   

ODPOWIEDZ

Re:Obiektyw

~clinical hypnotherapy training

2006-08-02 05:13:01

Odpowiedział bym Ci na te trzy pytania,gdybyś był normalnym człowiekiem,ale z zasady z lewactwem nie dyskutuję,ponieważ uważam lewaków za ludzkie odpady,śmieci do utylizacji.Podoba mi się,pod tym względem świat zwierząt,oni śmieci likwidują.Jestem wyznawcą radykalnej rozprawy z tymi śmieciami,wzorem dla mnie jest Pinochet i Suharto,ostatni karmił tymi śmieciami rekiny,resztę wyleczył z lewactwa,a pokarmu było 200tyś.lewaków,komuchów.Adolf i jego żydowska ekipa też wiedziała co zrobić ze swymi braćmi w wierze,za zdradę,bierzmy z nich samych przykład.

ODPOWIEDZ

Brawo Rosomaku

~J.M.

2006-08-02 13:58:14

piękne poglądy, ale nie wiem czy zauważyłeś na tej stronie są bardzo ciekawe artykuły o zamachu na WTC i Pentagon. Co powiesz na ich temat?

ODPOWIEDZ

hmm...

~Ant

2006-08-03 01:19:53

Nie ulega wątpliwości Obiektyw, że jesteś dobrym saperem. :)

ODPOWIEDZ

Skąd ten sarkazm Ant?

~Obiektyw!

2006-08-03 07:09:18

Skończyłem wyższą szkołę wojsk pancernych i zmechanizowanych w Poznaniu. Chciałem zrobić w życiu coś więcej niż siedzieć w zapyziałych koszarach, więc zgłosiłem się na wyjazd. A że czołgów nigdzie nie wysyłamy w ramach sił ONZ to mając przeszkolenie pojechałem jako saper. Napatrzyłem się tam na wiele rzeczy, także na takich Rosomaków. Tobie pasuje to co on pisze wiec przymykasz oczy na niektóre sprawy. Ale przemyśl nad pytaniami które mu zadałem i zastanów się czy nie jest paradoksem to co on pisze i to co w życiu ronbił. Ja straciłem w Syrii oko, mam sporą garść odłamków w ciele. Straciłem też, jako podporucznik dwóch żołnierzy, i trzeba było półtora rocznego śledztwa by wykazać że nie była to moja wina a beztroska moich przełożonych. Zanim to się stało wyrzucono mnie z wojska, jak juz pisałem parę miesięcy wcześniej mam nie wielką rentę, skończyłem teraz dziennikarstwo(w wieku 3olat) i zaczynam życie od nowa. Mógłbym starać się o rentę mundurową, 4-5 razy wyższą od tej co dostaje. Bądź co bądź wojsko przyznało sie do błędu i dostałem kopa za nic. Ale nie chcę. Ten kraj ma i tak już z dużo takich co go doją. Sam sobie poradzę. Udało mi się dostać pracę w hiszpańskim czasopiśmie MEDIEVAL. To miesięcznik historyczny, postaram się wkręcić tam sporo o Polsce.

ODPOWIEDZ

Obiektyw

~Ant

2006-08-03 22:32:58

Naprawdę, zle mnie zrozumiałeś. Moje intencje były inne.
   Pozdrawiam ze słowami uznania.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę