Dodawanie komentarza

Do tematu: Parę lat temu będąc w Genewie

Komentarze do artykułu: Patent na tanie państwo

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Parę lat temu będąc w Genewie

~.......

2006-08-08 21:34:00

widziałem jak zbierają się politycy na jakąś konferencję. Przyjeżdżali jakimiś mało rzucającymi się w oczy, prywatnymi autami typu Golf, Ford, część nawet na rowerach;) Bo tak taniej. A u nas? Rządowe limuzyny, ochroniarze, rządowe samoloty, darmowe przeloty... bo tak taniej? W telewizji widziałem jak na spotkanie z państwami III świata błagajacymi o pomoc, Blair przyjechał zwykłym mercedesem. Za nim zaczeły zjeżdżać się olbrzymi royce-roysy i w każdym z nich siedzia jakię przedstawiciel biedoty. Śmieszne, co. Ci kórzy coś mają oszczędzają na każdym kroku, tych którzy nie mają nic a jeszcze proszą stać na wszystko.

ODPOWIEDZ

to tylko pozory ! za nimi

~kumaty

2006-08-09 13:48:49

stojom ogromne majatki i cala armia masonow nie dbajacych o nic !

ODPOWIEDZ

taaa, ale wiesz

~Alternatyw

2006-08-09 23:09:24

w takim wypadku to nie wiem dlaczego my się tam boimy tych masonów skoro nie robią oni nic innego niż nasz własny rząd. Ok, sorki za uszczypliwość, w każdym razie nie masz racji. Bo ich majątki to ich prywatna sprawa. Jeżeli w takiej Danii np. wychodzi jakieś mieszanie spraw prywatnych z politycznymi(wyjazd rządowym samochodem po coś tam)minister ląduje na bruku i po karierze politycznej. Podobnie miało to miejsce w Holandii i to całkiem nie dawno. A u nas? Minister edukacji, osoba która przecież dla bezpieczeństwa państwa jest niezwykle istotna, tydzień w tydzień rozbija się po weselach dwiema służbowymi limuzynami w asyście kilku aut wypełnionych rządowymi ochroniarzami. A to tylko jeden z przykładów. Wiesz co, nie będąc złośliwemu mogę spokojnie napisać że masoni jacy są to jednak dbają by osoby piastujące urzędy publiczne nie mieszały swoich spraw prywatnych z polityką. W naszych rządach, kolejnych bo przecież od 16 lat mamy to samo, sprawy prywatne polityków nabierają wagi państwowej i za państwową kasę są realizowane. Dochodząc do końca wypowiedzi twój tekst jest nie na miejscu, bo cokolwiek by nie robili masoni, co to ma do tego że, dla spełniania własnych zachcianek, okrada mnie rząd na którym głosowałem. Jeżeli ty potrafisz wytłumaczyć rozrzutność naszych panów ministrów tym że masoni też kogoś tam łupią to, heh, dziwny jesteś. I bardzo przydatny dla sfery rządzącej. Przy takiej postawie mogą hulać do woli bo masonów na świecie nie zabraknie.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę