Dodawanie komentarza

Do tematu: Cud nad Wila

Komentarze do artykułu: Cud nad Wisłą

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Cud nad Wila

~ Edmund Leon Kiczka

2009-07-28 22:01:14

Zwyciestwo Wojska Polskiego pod Warszawa na ilokrotnie wieksza armia soviecka to jedno z historycznych wydarzeñ, którego skutki jeszcze do dzis nie sa ogolnie uznane. Historia Swiata zachodniego jeszcze dzisiaj ma wielki dlug uznania Bohaterstwa Marszalka Józefa Pilsudzkiego y tej niedostatecznie wyposazonej i biednej Armi Polskiej, dotychczas nie zaplacony. Kleska Armji Sowieckiej 1920 roku nigdy nie zostala strawiona przez Stalina i tylko wojenna interwencja Armi Niemieckiej zapobiegla na rok 1943 programowanej masowej inazji armi sowieckiej na Europe, Stalin czekal tylko na odpowiedni moment wyczerpania sie zachodnich beligerantów aby zrealizowac plan zaglady Europy, któremu w roku 1920 oparlo sie Bohaterstwo Zolnierza Polskiego.Malo by wtedy interesowaly przymierza z zachodnimi mocarstwami. Ufam, ze kiedys, chocby za kilkadziesiat lat Historia uzna co Europa i ewentualnie caly Swiat winni sa polskiemu i niemieckiemu Narodowi.

ODPOWIEDZ

niemickiemu narodowi mozemy

~karolajn

2010-08-15 10:57:59

podziękować za holokaust !!!!!! Dziękujmy więc w imieniu milionów pomordowanych Żydów , polaków i narodowości z całego swiata. Gratuluje inwencji.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę