Dodawanie komentarza

Do tematu: Niemcy i Holokaust

Komentarze do artykułu: Cud nad Wisłą

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Niemcy i Holokaust

~Edmund

2012-01-21 22:22:49

Pragnalbym odpowiedziec na Komentarz na temat Podziekowania Niemcom za Holokaust!!!!! Pisarz tego komentarza napewno nie wie, lub nie chce wiedziec, ze Liczba 6 tysiecy Zydów umówiona byla miedzy Zwycienstwami jako prawdziwa liczba. Zapomniano o tym ze Nemcy zmuszeni byli do podpisu zgody ze Badania Historyczne tylko beda dopuszczalne jezeli beda zgodne z mysla Zwycienców. Zapomniano o zbrodniach o wiele wiekszych spelnionych przez Stalina i Konsortów. Zapomniano o Lazarze Kaganoviczu i jego 45 milonów rozstrzelanych, zapomniano o milionach Ukrainców zmarlych glodem. Powiem Panu który pisal komentarz o Holokaustcie ze to slowo przynosi zydom milionowe dochody i bedzie aktualne tak dlugo jak beda dochody milionowe. Hitler byl zaledwie Niemowlem w stosunku do sowieckich zbrodni. Do dzis nie tylko zydzi ale tez inne Narody robia bezkarnie to, za co Niemieccy Oficerowie po samem podejzeniu zostali rozstrzelani.
   ¿Co robia Zydzi w Srodkowym Wschodzie? M aja prawo do zniszczenia arabskich mieszkanców? O zbrodniach zydowskich moznaby wiele tomów napisac ale to starczy na poczatek. Mam ksiazki amerykanów i anglików ktorzy pisza ze o zbrodniach sovieckich nie wolno mówic tak dlugo jak Sovieci sa sprzymierzancami . Gdzie tutaj równowaga a nie zemsta? Dr.med. Edmund León Kiczka Nº dokumentu osobistego 8.001.720

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę