Dodawanie komentarza

Do tematu: dobry text ale jeszcze

Komentarze do artykułu: Stop histerii

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

dobry text ale jeszcze

~swiadomosciowiec

2006-08-17 15:37:48

trzeba by opisac rzeczywistosc ktora wykreowali nam komuchy i inne zdrajcy po 89 roku ! To co sie stalo po 89 ten okragly stol i ta cala grabiez panstwa to tylko jedno dno..., drogie dno to powolne nisczenie polskosci i Narodu polskiego przez system kapitalistyczny (dziki-ukryty) , niszczenie jakies swiadomosci odbywalo sie za komuny ale teraz odbywa sie tez niszczenie jakiejsc swiadomosci za dzikiego kapitalizmu ktory po 89 roku wprowadzono do Polski bocznymi dzwiami przez zdrajcow i innych nieswiadomych tzw inteligentow !

ODPOWIEDZ

dlaczego piszesz nieświadomie?

~......

2006-08-17 23:47:43

pogadaj z młodzieżą, nawet na czatach czy na iru jak nie możesz live. Oni są całkiem świadomi tego co się dzieje wbrew temu co tak uparcie piszecie. Są świadomi i świadomie się na to godzą, bo uważają że z globalizacji, otwartych granic i wolnego przepływu ludzi jest więcej zysku niż z zamkniętej w wąskich ramach formie patriotyzmu narodowego. To świadomy wybór i czas to zaakceptować. I zwalanie winy na komunistów(których przecież tak naprawdę w Polsce nie było i ten zwrot najbardziej świadczy o tym że ktoś uogólnia i szuka jakiegokolwiek winnego zamiast zająć się sednem sprawy) nic tu nie da. Zresztą, czy to nie zastanawiające jest. Przez 45 lat PRL-u jakoś nei udało się tak za bardzo zmienić ludzi, mnożyły się strajki, wystąpienia młodzieży, szeżyła podziemna prasa i świadomość narodowa. A tu po upadku polski ludowej nagle okazało się że niee, jednak cały naród został zaszczepiony upadkiem i zgnilizną morlaną. To gdzie te setki tysięcy z opozycji?? Te miliony które popierały pierwszy wolny rząd? Tak naprawdę to sytuacja jaką mamy jest skutkiem zderzenia się po socjalistycznej biedy z przepychem konsupcyjnego życia na zachodzie. Wielki głód posiadania rodzi jeszcze większy apetyt i to właśnie wykorzystują politycy by przyciągnąć do siebie ludzi. Zwykłe kupowanie tłumów. Zwalanie winy na władze prl-u że wyprali umysły Polaków to przekreślanie 45 lat oporu przeciwko. Bo im się nie udało. Umysły Polaków w ciągu paru lat wyprała globalizacja i konsupcyjność. I czas zdać sobie z tego sprawę zanim okaże sie ze zwalczyliście i pokonaliście wszystkich komuchów a młodzi ludzie dalej mają wszystko w d....

ODPOWIEDZ

jeżeli uważasz ze nie jest tak

~..........

2006-08-19 01:15:05

jak napisałem to oznacza że zyjesz w swoim własnym swiecie nie dostosowując się do zmian jakie zaszły. Prawie wszyscy moi znajomi z miejsca ci powiedzą że Polska nie znaczy dla nich nic. Jeżeli przepytasz młodzież na ulicy okaże się że to nie jest odosobniony przypadek a reguła. Ci ludzie nia pamietaj komuny, nie głosowali na kwaśniewskiego i gadają na niego tak samo jak i wy. A jednak Polska jest im równie obojetna. Zupełnie pomijacie te dwie sprzecze ze sobą rzeczy i zwalacie winę na komunę. Niestety drogi panie, to nie komuna. To McDonalds, MTV, gry komuterowe i chęci posiadania najnowszych cudów techniki. A PiS i Kaczyńscy ze swoją wizją patriotyzmu kojarzą się wszystkim z syrenką i telewizorem Neptun. Z przeżytkiem, z czymś nie modnym. Popełniasz błąd pychy drogi Ant-cie nie chcąc zniżyć się i posłuchać jak napradę wyglądają rozmowy młodzieży i czym się nimi manipuluje. I kto nimi manipuluje. Gdybyś kiedyś jednak zdobył sie na takie krok być moze odkryjesz taką śmieszna prawdą ze główna różnica dla młodzieży pomiędzy Tuskiem i Kaczyńskim jest taka że jeden prezentuje się świetnie w telewizji a drugi nie. Wejdź na forum piłkarskie, tam to widać najdobitniej. Nie ocenia się już jak piłkarz gra, a czy jest przystoiny. Jak nie jest to nawet jak dobrze gra znajduje dziesiątki prześmiewców. I ten wzór wśród młodzieży stosuje się do wszystkiego. Nic politycznego, zwykła pusta moda.

ODPOWIEDZ

Jak sądzę

~Ant

2006-08-19 10:02:16

chyba już sam nie wiesz w jakim kierunku zmierzasz. Można się jedynie domyślać w jakim otoczeniu się obracasz. Nie wierzę też, że robiłeś sondaże z młodzieżą na ulicy, i powinieneś uściślić przedział wiekowy bo jak się teraz domyślam, piszesz o dojrzewających małolatach.
   Tak naprawdę, to nie wiem do czego chcesz przekonać i co chcesz oględnie powiedzieć.... ,,śmierć frajerom,,?
   

ODPOWIEDZ

Grasz głupa czy taki jesteś

~.........

2006-08-19 10:39:49

mało domyślny? Obracam się w środowisku studentów. A sondaż na ulicy robiła min TV Trwam. Więc nie udawaj idioty bo mam rację, młodym ludziom wisi i powiewa ojczyzna bo mają się za kosmopolitan. Obywateli świata. Skoro nie potrafisz wyciagać wnioksów napisze ci jasno i wyraźnie - Rozliczacie się ze swoją przeszłością, agentami i donosicielami zwalając na nich winę za to jak jest nie zwracając uwagi na to że nie ma to już żadnego wpływu na to jak Polskę i jej losy widzią młodsi. Ale upracie twierdzicie ze jest inaczej. Ja jestem tą młodzieżą i mówię ci prosto w oczy - mylicie się. Nie postkomuna degeneruje młodzież a rozpasana wolność. Tkwij dalej w swej błogiem świadomosci pożarcia rozumów wszelkich.

ODPOWIEDZ

Wielokropku

~Anmt

2006-08-19 13:02:11

Co studiujesz?
   Czy potrafisz zachować konsekwencję wypowiedzi i przekazywanych myśli i sprecyzować jaśniej intencje?
   Chcesz przekonać, że patriotyzm jest bzdurą bo tak piszą na forum piłkarskim i twierdzą małolaty?
   Do czego zmierzasz ?
   Może to co twierdzą podobni Tobie jest wyrazem jedynie niedouczenia i uległości wobec propagandy ostatnich lat?
   Wiedz, że ja czerpię nadzieję w młodzieży, która nie jest tak beznadziejnie pusta .... delikatnie nazywając.
   Znam młodych, którzy za granicą zmienili swoje nastawienie do kraju w którym się wychowali i jest to postawa sprzeczna z tym co piszesz.
   Obywatelami świata jesteśmy wszyscy, chcesz tego czy nie. No chyba, że Ty urodziłeś się na Marsie.
   Nie chrzań propagandowych sloganów bo nie świadczy to dobrze o Twoim potencjale.
   
   PS
   Nie widziałem wspomninej audycjii w Trwam ale śmiem sądzić, że nie zrozumiałeś intencji i konkluzja była z pewnością inna od Twoich poglądów.
   
   

ODPOWIEDZ

:)

~Ant

2006-08-19 14:32:41

,,...wisi i powiewa,, no no... :) ...i do tego kosmopolitan. :)
   Może jeszcze trochę szczegółów... ,,studencie,,?
   

ODPOWIEDZ

rozbawiłeś mnie do łez

~..............

2006-08-19 22:47:37

człowieku ty bierzesz wszystko do słownie zamiast traktować jako przykład, to jest po prostu zabawne. Przepraszam. Postaram się następnym razem pisać prosto w sam raz dla twego nie wymagającego umysłu. Sutdiuję prawo międzynarodowe, od roku jestem na sytpędium w Pisie. buchachacha, sorry, ale nie mogę się powstrzymać, strasznie przypominasz Wałęse. On też bardzo lubi we wszystkim zabierać głos i wszystko traktuje dosłownie ośmieszając sie co chwila. Coś jak nasz Prezyden i Irasiad. Dzięki za wesoły niedzielny poranek, z uśmiechem na ustach idę do kościółka. Miłego dnia.

ODPOWIEDZ

:)

~Ant

2006-08-20 03:03:28

bez słów :)

ODPOWIEDZ

PS

~Ant

2006-08-20 04:54:01

Nawet gdybyś był najmniej rozgarniętym studentem 1 roku musiałbyś umieć zadbać o logikę rozumowania :
   Konkluizje powinny korelować z wypowiedzią
    Nie martw się . Jesteś ambitny, trochę popracujesz i możesz być studentem. :)
   

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę