Dodawanie komentarza

Do tematu: Zydzi Kaczyńscy-Kalkstein dają

Komentarze do artykułu: Czynienie Polski lepszą?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Zydzi Kaczyńscy-Kalkstein dają

~Andrzej z Kalifornii

2006-08-23 17:46:54

Jest to nadal czarna noc dla Polski gdy następna żydowska ekipa (po Wałęsie-Kohne i Kwaśniewskim-Stolzmanie), która uzyskała władzę( Kaczyńscy-Kalkstein) wręcza swoim nagrody i to największym polakożercą i oszustom (jak A.Michnik-Szechter i A.Foxman) szakalulącym Polskę dla swoich żydo-mafijnych interesów na arenie światowej.
   Narazie nie mamy żadnych wyborów albo polakożercy z mafii zydowskiej, niemieckiej albo rosyjskiej.
   Ale jest nadzieja, że Bóg Jezus Chrystus da nam prawdziwego Polaka sercem w Bogu i jak mówi przepowiednia on sam dokona cudu. ....A jego imię jest 44...

ODPOWIEDZ

Kalkstein

~ Ewa Kompa

2007-01-25 10:26:09

Przeciea Kalketein to pomorska szlachta pochodzenia niemieckiego, mieszkali w Wielkopolsce i w okolicy Barlinka na Pomorzu. Więc czemu wycieracie sobie gemby tym nazwiskiem Fe brzydko. !!!!!!

ODPOWIEDZ

Kalkstein=Kaczyński?

~Pharmc651

2007-10-29 22:41:26

To że Kaczyńscy to żydzi to nie ulega wątpliwości.
    http://www.polonica.net/Kim_sa_Kaczynscy.htm
   Ale nie wycierajcie sobie gęby nazwiskiem Kalkstein. To stary ród szlachty pruskiej zasłużony dla Polski z wyjątkiem ostatniego [?] potomka - on uczestniczył w w wydaniu gen. Grot - Roweckiego w łapy gestapo, a po wojnie współpracował z UB. Ale wszędzie znajdują się kanalie jak i ludzie zasłużeni. To chyba sprawa wychowania.
    Natomiast czy tatuś blźniaków uczestniczył w wydaniu gen. Grot - Roweckiego w łapy gestapo - według wiedzy na dzień dzisiejszy nie uczestniczył, choć prawdopodobnie był volksdojczem. Ale po takich grzebiących w archiwach jak Macierewicz niewiele będzie można się dowiedzieć - bo niewiele ocalało.
    A że za kaczorami ciągnie się od lat smród afer
    http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=70475469&v=2&s=0
    http://azraelk.wordpress.com/2007/10/12/fundacja-fundacji-nie-rowna/#more-1148
    to wiadomo nie od dziś. To są fakty, choć kaczory w opluwaniu swych wrogów są wyjątkowo sprawni. I w mąceniu w głowach niektórym też. Ale wystarczy spokojnie pomyśleć, poszperać w internecie i człowiek sam dojdzie do własnych wniosków. MYŚLENIE NIE BOLI.
   
   
   

ODPOWIEDZ

Następny żyd w polskim?rządzie

~basia

2008-04-09 23:48:15

tusek,co miał dziadka żyda w Wermachcie

ODPOWIEDZ

Kalkstein- Kalckstein

~misio

2009-05-31 17:29:41

Pomorska szlachta o tym nazwisku pisała się KALCKSTEIN A NIE kALKSTEIN. Kalkstein piszą się Żydzi a nie szlachta. Kalch- wapno, Stein- skała= Kalckstein= Wapienna Skała. Natomiast Kalkstein - to???

ODPOWIEDZ

COŚ ZA DŁUGO W TEJ AMERYCE

~196K.K ANTYCHRYST

2011-11-22 21:50:37

SIEDZISZ I NIE WIESZ ZE TO SĄ WŁAŚNIE PRAWDZIWI SUPERKATOLICY POLACY NAMASZCZENI PRZEZ KOŚCIÓŁ I JEZUSA!! CO LEZA W DUUU KLECHOM I KOSCIÓŁKOWI WATYKAŃSKIEMU!! TO MAJĄ BYĆ ZYDZI? TO BY DO IZRAELA WYJECHALI! TO WUSA ŻYDZI ŻĄDZĄ WPOLSCE ZAŚ AGENTURA WATYKANU CZYLI KATOLE ZDRAJCY WOLNEJ POLSKI POD WODZA KACZYCH SYNÓW!! !!
   POCZYTAJ CO KOSCIUSZKO TADEUSZ PISAŁ POD KONIEC ZYCIA O KATOLIKACH I KSIEŻACH I KOGO OBARCZAŁ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ ZA ZNISZCZENIE POLSKI... TAAAK.. TEN KOŚCIUSZKO.. SPOD RACŁAWIC I Z AMERYKI... PEWNIE ON BYŁ ANTYCHRYST...

ODPOWIEDZ

Jesteś pierdolnięty...

~smok telesfor

2009-07-17 12:34:39

Chrystus już cię doświadczył, bo odebrał ci mózg. Masz tam gówno pomieszane z trocinami...

ODPOWIEDZ

andrzej

~polak

2009-08-02 13:47:19

ty sobie mieszkaj w tej kaliforni i patrzcie swoich sparaw a nie mieszajcie sie do Polski a przedewszystkim nie wybierajcie nam prezydenta i sejmu bo my do waszych sie nie mieszamy.

ODPOWIEDZ

Afera-Polska

~gaga

2009-10-12 21:15:00

Jak mozna kraj zrobic jeszcze lepszym? Afera goni afere sami kombinatorzy i zlodzieje.Znajdzcie drugi taki kraj.Przeciez nie nalezy nam wmawiac,ze to Zydzi wszystko robia.Jak sie jeszcze okaze,ze wiadomosci tylko beda skladac sie z afer.

ODPOWIEDZ

basiu

~sdasaddsa

2009-10-21 12:54:32

zamknij twarz :) wiem ze cie boli ze twoi idole to zydzi, ale nie odwracaj kota ogonem

ODPOWIEDZ

Ktos probuje znow mydlic oczy

~czytelniczka

2009-10-23 12:25:12

To prawda ,ze Kaczynscy nie sa zydami i przestancie siac propagande. Ktos bardzo sie stara przekrecac nazwiska ..nie ladnie tak jezdzic po kims kto nie zasluzyl na to.

ODPOWIEDZ

chuj i pisda

~ksiezyc

2009-11-13 22:25:04

w nocy gwi(a)zda

ODPOWIEDZ

Niestety

~Polak Patriota!

2009-12-04 07:40:32

Aktualnie niezydzi nie maja wstepu do polityki.. Kaczynscy sa zydami, co widac po ich nieudolnym prowadzeniu polityki.. Ich celem jest skupianie polakow, ktorzy maja jeszcze w sobie ducha narodowego i godnosc, aby ich oslabic, aby polacy mysleli, ze sa bezradni wobec potegi zydostwa, ktora juz jawnie i bezwstydnie daje nam znac o swoim istnieniu. Jedyna mozliwa droga walki z tym co sie od lat dzieje z Polska i calym swiatem to rebelia, do ktorej goraco zachecam wszystkich tych, ktorzy jeszcze czuja sie ludzmi (a nie robactwem, jak chcieliby zydzi).
   Modle sie za Was tych, ktorzy jestescie ludzmi i wierzycie w dobro ludzkie!

ODPOWIEDZ

No bez przesady

~przyciskuaktywni

2009-12-22 21:48:46

Mozecie pisać co chcecie, Kaczyńscy to NIE żydzi, ani ciałem, ani duszą. Prędzej tusk to żyd - przynajmniej tusk jest obrzezany:P tego sie ukryć nie da, a niech się tłumaczy że mu jakieś bakterie weszły hehehe

ODPOWIEDZ

No to mamy......

~Wi-cuś

2010-01-29 17:01:54

najnowsza historię Polski w wykonaniu jakiegoś idioty. Przypuszczam że to jest taka podpucha robiona pod dyktando jakże przewodniej partii a jego inicjatorami są zapewne Panowie Niesiołowski i Palikot,słynni opluwacze PiS-u. I tyle w tym temacie.

ODPOWIEDZ

Kaczyńscy-Kalkstein

~jan

2010-08-30 17:03:28

Kalkstein = pruska szlachta. To nie żydzi.

ODPOWIEDZ

.

~qwerty

2010-09-21 15:25:22

Andrew .... co ty kurwa bierzesz za używki???
   Pierdolisz jak potłuczony. Zmień dealer, bo ten Ci jakieś gówno wciska, które mózg ci zżera.

ODPOWIEDZ

A gdzie moge znaleźć żydowski

~xstempolx

2011-01-24 11:03:50

odpowiednik mojego nazwiska? fajne to, skad pan ma taka ogromną wiedzę? Moje nazwisko Stępiński, proszę o podanie oryginalnego nazwiska mojego rodu (bo na pewno pochodzę od żydów gdyż pracuję w bankowości). Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Kaczyńscy są żydami.

~janek

2011-01-25 08:33:43

Proszę przyjechać do Starachowic i zapytać o matkę Kaczyńskich. Starsi mieszkańcy pamiętają jak była zamknięta w getto a potem ukrywała się w leśniczówce. To tyle w tym temacie. I możecie sobie pisać co chcecie ale fakty są niepodważalne. Ex poseł Nowak pisał coś o Kaczyńskich ale trochę myli fakty. Ale ogólnie można poczytać
   http://raportnowaka.pl/news.php?typ=news&id=320

ODPOWIEDZ

Wyjawić prawdę kochając ludzi

~Bozena

2011-03-21 16:36:20

Witam,
   Pragnę zaznaczyć, że w Starachowicach mieszkało zaledwie dwóch Żydów, którzy mieli wynajmowane pomieszczenia. Żydzi natomiast zamieszkiwali Wierzbnik. Na dolnych Starachowicach mieściła się resursa i cały obszar był własnością prywatną mojego dziadka. Wiem, że sprzedał on kawałek ziemi ale, to mam zaznaczone na mapie z nazwiskiem komu. Ponadto pan Jasiewicz był profesorem w LO nr. I i był żonaty z księżniczką niemiecką. Ukrywał się on w domu mojego dziadka i nie miał dzieci więc nie można podstawiać pod jego nazwisko pana Kaczyńskiego bo to niesmaczne i nie przystoi rodzinie Prezydenta. Wiem, że kościół ratował żydowskie rodziny nadając im polskie nazwiska. Czyżby pan Kaczyński jak to odczytałam nazywał się faktycznie Kalkstein, któremu przypisano nazwisko zamordowanej rodziny?. Ponadto herby do których przypisani pana Kaczyńskiego nie należą do tej rodziny, ale do mojej. Sprawa toczy się w Sądzie. Agresja to jedna z cech złego, więc nie należny oddawać złem za zło, ale należy mówić prawdę z bliźnim. Jeśli ktoś jest Żydem ale kocha naród polski to wystarczy powiedzieć i działać na rzecz tego narodu. Jeśli ktoś ukrywa swoje pochodzenie ma w tym ukryty cel nienawiści do naszej kochanej ojczyzny. Jezus jest Panem i Zbawicielem, On ujawni prawdę. Życzę Bożego błogosławieństwa.

ODPOWIEDZ

Jak to rozumieć?

~Zibi

2011-03-27 13:57:47

Skoro kuzyn Kaczyńskich jest
   przewodniczącym gminy Żydowskiej
   Zagłębie Dąbrowskiego to czy jego kuzyn
   Jaroslaw K.może być Polakiem

ODPOWIEDZ

świr

~świr 2

2013-12-08 13:08:26

coś ci te linki nie działają .

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę