Dodawanie komentarza

Do tematu: agent ``Bolek'

Komentarze do artykułu: Herberta nienawidzili najbardziej...

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

agent ``Bolek'

~maki

2006-08-22 22:36:59

dokumenty i wypowiedzi na ten temat mozna znalesc w nastepujacych materialach:
   Filmy:
   1. Slowa prawdy -- sprawozdanie filmowe z nieoficjalnych obchodow 25 lecia ``S' (wypowiedzi Gwiazdow, Wyszkowskiego, Walentynowicz i innych)
   2. Plusy dodatnie plusy ujemne - o tym filmie slyszeliscie, jest dp obejzenia na Google
   
   Dokumenty:
   1. Na stronie ``Solidarnosci Walczacej' mozna poczytac wsystkie dokumenty, ktorych cytaty przewijaja sie w filmie: ``Plusy dodatnie....',
   2. Jako uzupelnienie w ``Glosie' z dnia 24.06.06 mozna znalesc zapis rozmowy LW, z ludzmi z bezpieki przeprowadzonej w dniu 14.11.1982, po zwolnieniu LW z internowania
   
   Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

A ja dostałem bana od Wałęsy

~Teo

2006-08-22 22:53:33

na gg. Wysłałem tylko jedną wiadomość - Bolek, to ty? i łup, ban;) A po chwili widzę opis u niego(na drugim numerze) Brzydkopiszących i obrażających od razu banuje i żegnam, czy coś takiego. Czy ja napisałem cos brzydkiego? Kiedyś się zbiorę na poważna rozmowę, i zobaczę co on napisze na takie tematy jak PiS, Solidarność, itp. To może byc nawe zabawne.

ODPOWIEDZ

do Teo

~hypnotherapy class philadelphia

2006-08-24 01:12:35

a jaki numer gg ma Bolek, Teo podaj...

ODPOWIEDZ

1980

~Teo

2006-08-24 01:27:36

specjalnie nadany przez operatorów gadu-gadu.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę