Dodawanie komentarza

Do tematu: Wiecie co?

Komentarze do artykułu: Mgr Kwaśniewski?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Wiecie co?

~Olo

2006-08-24 10:04:11

Nie kocham tego pana, a wręcz przeciwnie. Teraz po latach, kiedy już prawie od 10 lat wiemy, że
   jest kłamczuchem, prokuratura przeszła sama siebie.
   Sami widzicie jak wymiar sprawiedliwości jest spolegliwy. Spolegliwy aż do bólu i śmiechu.
   Śmiechu, gdyż spolegliwość w innych przypadkach może , a jak pokazała przeszłość - tragiczna.
   Utrącane są sprawy inne - ważne.
   Niech się wezmą za jego przekręty - jeśli były - i ukarzą.
   Właśnie słucham dziennika w Polsacie - informują o poszukiwaniu bezdomnego, który obraził Prezydenta Kaczyńskiego. Paranoja czy może gorzej.
   Pozdrawiam
   
   

ODPOWIEDZ

Przypominam że pełniący

~Alternatyw

2006-08-24 10:31:24

urząd prezydenta nie może być ścigany za przestępstwa które popełnił przed objęciem urzędu. Ale za to wykrocznie, nawet najmniejsze nie podlega przedawnieniu. To dlatego dopiero teraz prokuratura wszczęła śledztwo przeciwko Kwasowi. Chociaż owszem, mogła wcześniej, zaraz jak złożył urząd. Co do tego bezdomnego to jest to jednak paranoja. I sam nie wiem jaki zysk z tego ma być dla powagi urzędu prezydenckiego. Wystarczy wejść na Onet by przekonać się ze szkalujących w niewybredny sposób Kaczyńskich jest na pęczki. Co da ściganie jednego żula.

ODPOWIEDZ

hmm...

~zbyniu

2006-08-24 11:08:49

Ten bezdomny obraził policjantów i głównie to spowodowało jego zatrzymanie, a że przy okazji zelżył prezydenta (pewnie obrażał wszystkich po drodze) to media wykorzystały sposobność i nagłośniły sprawę do rozmiarów absurdu...
   A Kwaśniewski? Ja na niego nie głosowałem. NIe mam powodu teraz się wstydzić.

ODPOWIEDZ

zdradzieckie media rozdmuchaly

~odpowiedz!

2006-08-24 15:42:18

ta zniewage zula ! beda tak dlugo to ciagnely az wyjdzie na to ze prezydent to szaleniec ! scigajacy bezdomnych ! taka technika ubecka !
   A co do kwasa to nikt go nie moze skazac czy oskarzyc bo trzyma wszystkie sznurki wladzy finansowej w Polsce ! Kto moze ruszyc mafioze kwasire ? nikt ! za duzo powiazan ! za duzo wie ! za duzo agentow go kryje !

ODPOWIEDZ

chiałbym tylko zauważyć że

~..........

2006-08-24 22:28:33

zdradzieckie media nie złożyły doniesienia do prokuratury i nie wszczęły śledztwa, oraz nie zleciły ścigania bezdomengo gdy nie stawił się na rozprawę tylko podały istniejący już fakt. Czy gdyby ukrywały takie sprawy byłby mniej zdradzieckie? Jeżeli rzeczywiści kancelaria prezydencka nic nie wiedziała o wszczętym postępowaniu to i tak ewidętną winę ponosi prokuratura i ten kto sprawuje nad nią piecze a nie media.

ODPOWIEDZ

Alternatyw

~zx

2006-08-27 11:25:23

Dopiero teraz dobierają się do kwacha, bo ma przez rok od końca kadencji prezydenckiej immunitet.Ale tak sobie myślę że jolka powinna już uczyć się pakować cebulę i obstrzykiwać pomarańcze :))

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę