Dodawanie komentarza

Do tematu: Williamie!

Komentarze do artykułu: Chocholi taniec for ever

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Williamie!

~ROSOMAK_Navy SEAL

2006-09-10 06:33:18

Williamie! ROSOMAK_Navy SEAL 12.09.2006r. 09:41
   Czy zetknąłeś się,w wojsku z nazwiskiem Barclay???To nazwisko brata mej Mamy,który był w Armi Andersa,a po wojnie w Siłach Królewskich.Stacjonował na Malajach i Honkongu.Zginął w katastrofie na lotnisku w Bengazi-1962r podczas inspekcji wojsk.Mam zdjęcia jak uczestniczy w poczcie sztandarowym Sił Królewskich podczas koronacji Królowej Elżbiety II.Chodzi mi i Jego dwu synów z którymi od śmierci Wuja utraciliśmy kontakt,ponieważ Jego żona była rodowitą angielką.Mieli na imie Czars jak Wuj i William,pierwszy jest w moim wieku 56 drugi młodszy.Obaj podobno służyli w armii i mieszkali w Londynie.My teraz prowadzimy sprawę spadkową w Londynie po inne cioci/sprzedaż domu/,próbowałem ich odnależć przez Red Cross,lecz się,nie udało.Przeczytaj mój tekst poniżej-scorpion....czyż nie mam racji?

ODPOWIEDZ

Re:William

~ROSOMAK_Navy SEAL

2006-09-11 03:14:17

Serdeczne dzięki.Polecam Ci stronę www.Tezeusz.Wywiad z ks.Zalewskim.Przeczytaj i podziel się,ze mną opinią na temat tego wywiadu.Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę