Dodawanie komentarza

Do tematu: To bardzo zły znak

Komentarze do artykułu: Dymisja Andrzeja Leppera

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

To bardzo zły znak

~Agnostic

2006-09-21 16:33:49

Oznacza to że może dojśc do szybszych wyborów,w takim wypadku PO-jeby,razem z Sojuszem lewych dochodów i ich satelitami(sdpl,pd) poprzez masową kampanie w mediach jeszcze bardziej otumaniająca otumanione społeczeństwo mogą wrocić do władzy
   Wtedy zostaną zablokowane wszelkie rozlicznia,wznowiona prywatyzacja oraz dalsze kontynuowanie polityki rabunkowo-neoliberalnej,rozczarowani ludzie którzy na nich głosowali(cóz za naiwnośc) zaczną wyjezdzać,gdyż na protesty stać ich nie będzie bo po prostu ludzie są dzisiaj znacznie bardziej zastraszeni niż nawet za komuny,nie ma tej jedności co wtedy
   Jesli tak się stanie Polska za 20-pare lat przestanie istnieć,zniknie z mapy zamieniając się w euro-region pod najpewniej niemiecką administracją.
   Głosowałem na Pis,i musże przyznać ze trochę mnie zawiedli niektórymi decyzjami,ale sporo było pozytywnych(Lustracja,zakaz lichwy,kary za niewypłacanie pensji i zobowiązań) teraz do mnie dotarło z jaką hydrą musiała mierzyć się ta koalicja i na jakie ustępstwa iśc zeby istniec,teraz rozbija się ją od środka co wyczuli już panowie von thuzk i olejniczak dlatego tak im zależy na samo-rozwiązniu sejmu,wiedzą ze teraz mają szanse żeby uratowac złodziejskie dupska,swoje i swoich kumpli a to że zniszczą i wysprzedadza Polske się dla nich nie liczy bo i tak słuza obcym interesom
   Mam nadziej,choć jest jej coraz mniej że koalicjanci sie jeszcze jakoś dogadają w rózniących ich kwestiach i pójdą na kompromisy(zwłaszcza pis),inaczej kaput POlsko

ODPOWIEDZ

Nareszcie

~Normalny

2007-07-09 14:16:35

Po....... jeb to ty cwoku . Dawno powinno sie to rozp..............
   nareszcie maly ruch ale zawsze , teraz kolej na bliznieta , do smietnika
   historii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę