Dodawanie komentarza

Do tematu: Dziwicie się Lepperowi?

Komentarze do artykułu: Dymisja Andrzeja Leppera

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Dziwicie się Lepperowi?

~Teo

2006-09-22 01:02:05

A czego tu się dziwić. Znalazł się w koalicji i zapewnił Pis-owi większość w sejmie nie po to by być figurantem. A tymczasem widać gołym okiem że do takiej roli zepchnął koalicjantów premier Kaczyński. Nie mieć wpływu na nic, a odpowiadać za wszystkie błędy i porażki. Trzeba być idiotą żeby się na to godzić. Lepper wyciągnął wnioski z koalicji SLD-PSL. PSL też nie miało prawie nic do gadania, a na koniec oberwało na równi z sld i straciło sporo poparcia. Właśnie na rzecz chociażby Samoobrony. Chyba Wałęsa, chociaż go nie trawię, miał rację mówiąc że z Kaczyńskimi nie da się współpracować. Trzeba się im albo podporządkować, albo będą kłótnie. Lepper się nie podporządkował no i został warchołem. A tak szczerze, to wydaje mi się że jednak premier Kaczyński działając po za ustaleniami koalicji, a wręcz je łamiąc - Wszystkie trzy partie miały w programie wycofanie polskich wojsk z Iraku i zmniejszenia wydatków na to, a ten nagle zwiększa nasz kontyngent w Afganistanie, a to tylko jeden z przykładów, akurat bardziej widoczny - nie powienien być zdziwony że koalicjanci są wściekli. On ich sprowokował, i pokazał że nie lubi i nie chce dzielić się władzą. Ogólnie mnie decyzja Leppera nie dziwi, i rozumiem dlaczego to zrobił. Kaczyński nazywając go warchołem pokazał że nie rozumie i że nie nadaje się do współpracy z innymi. A to nie wróży dobrze żadnej innej koalicji z jego udziałem. Prędzej czy później albo wszyscy będą musieli mu się podporządkować(zapisać do Pis-u), albo odjeść w niezgodzie. Taka prawda.

ODPOWIEDZ

Zgadzam się

~J.M.

2006-09-22 01:56:20

Mi to przypomina sytuację ze spółki w której dziedziczymy z kimś upadający zakład. Chociaż owszem tamta strona dostała 75% udziałów, a ty tylko 25% to jednak gdy przyjdzie rozliczenie na koniec pracy manko zapłacicie po połowie. Jest więc się o co bać i o co starać. Tymczasem wspólnik nie pytając o zgodę wysyła dwa spychacze i brygadę ludzi na budowę do znajomka na wasz wspólny koszt, gdy brak już i tak kasy na opłaty i funkcjonowanie firmy. A gdy zwracasz mu uwagę na to i nie zgadzasz się, zostajesz nazwany warchołem. Lepper może i jest krzykaczem, ale nie jest idiotą. Tym bardziej że w razie nowych wyborów tak naprawdę nie traci prawie nic. Za to PiS wyraźnie chce oddać władze w ręce PO, i po przegranych wyborach i zając stanowisko które najbardziej mu odpowiada, czyli krytykującej opozycji.

ODPOWIEDZ

to sie zgadzamy we trojke !

~przechlapane

2006-09-22 02:57:06

ale prada tez jest ze strca na tym wszyscy ! a jsli lepper sie dogada z folkzdojczowa partia czy moze folksdojcz sie ogada z sld to bedziemy mieli wszyscy przechlapane !!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę