Dodawanie komentarza

Do tematu: Ja tylko czekam jak

Komentarze do artykułu: Kto ma rację?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Ja tylko czekam jak

~H

2006-09-23 12:49:32

potoczy się sprawa koalicji,bo inaczej to śmierć dla Polski pewna.Marzę o tym żeby Giertych (na którego dałem głos) wspólnie z koalicją zaczął coś robić z tą szumowiną,chciałbym doczekać dnia kiedy w dzienniku oficjalnie będzie się mówiło o zdradzie Balcerowicza,Wałęsy i reszty tej bandy,kiedy się tych gnoji rozliczy za to,nie grzywną 3000 zł,a dorzywociem lub wydaleniem z kraju.Z drugiej strony aż tak daleko to chyba nigdy nie dojdzie,bo światowa diaspora trzyma wszystko za mordę,jesteśmy za słabi i zawsze będziemy zmuszani milczeć o tych kryminalistach żydo-europejskich.Ja jednak tylko czekam jaki będzie los koalicji bo w pierwszej kolejności zależy mi na tym czy jutro będzie nas stać jeszcze na chleb,jeśli teraz czegoś nie zrobią to koniec nasz jest rychły.Oby sprawa tych weksli nie poszła po myśli (sprzedajnego) Leppera i koalicja przetrwała,bo marnie to widzę.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę