Dodawanie komentarza

Do tematu: Dalej wierzcie w bajeczki

Komentarze do artykułu: Kto ma rację?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Dalej wierzcie w bajeczki

~kolejny raz oszukany

2006-09-24 22:56:42

o patriotycznym pisuarze który kontynuje politykę okrąglostolową,chce dokańczac prywatyzacje i wyprzedaz Polskiego majatku,mianuje na ministra obrony agenta (z podwójnym obywatelstwem!!!) nekonserwowych-syjonistow,wysyła Polskie wojska na imperialne wojny usraela,obsadza zydami najwazniejsze stanowiska(dorn,wildsztajn,wasserman,gilowska) do tego jeszcze dochodzi wrecz obrzydliwe już włazidupstwo wobec neokonserwowych-syjonistów,które uwłacza Polakom i Polsce i naraza nas na ataki terrorystyczne ze strony islamskich fanatyków
   Jesli to ma być patriotyzm to ja dziękuje,poczekam na prawdziwie Polską partie która pis na 1000% nie jest,jak pomyśle ze głosowałem na tych sk.... kaczorów to az mnie krew zalewa ze dałem się tak wy...ć
   Teraz to pie..le będe głosował na Leppera który jako jedyny miał jaja postawić sie tym po..ym kurduplom

ODPOWIEDZ

a ja na LPR !

~antykomuch

2006-09-25 00:47:39

pozdro

ODPOWIEDZ

Nigdy w życiu na Leppera!!!

~H

2006-09-25 05:56:28

To zakłamana świnia,ja głosuję zawsze na LPR.

ODPOWIEDZ

Nie, prosze ;-)

~yezu

2006-09-25 06:54:47

Poczytaj o UPR ;-)

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę