Dodawanie komentarza

Do tematu: Jestem rozgoryczony

Komentarze do artykułu: Rzeczypospolita wekslowa

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Jestem rozgoryczony

~Alternatyw

2006-09-27 02:50:08

Przede wszystkim postawą Pis-u. Od samego początku przyczaili się a wszystkie niewygodne ustawy o dekomunizacji, lustracji czy ostatnio komisję bankową musiał popychać Giertych. Dużo gadania i cała para w gwizdek, tak w skrócie można powiedzieć o polityce Jarosława Kaczyńskiego. Nie piszcie mi tylko że układ… bo Giertych jakoś nie boi się iść pod prąd i udaje mu się to. Teraz ta wczorajsza afera. Trzy sprawy. Po pierwsze dla mnie to żadne budowanie większości. Co to za posłowie których kupuje się za posadki, a później co? Prezenciki za poprawne głosowanie, pieniężne gratyfikacje z naszych podatków za całkowite podporządkowywanie się? To jest już tylko walka o utrzymanie władzy. Druga sprawa to taka, że Lepper od razu zaczął mówić że Pis przekupuje mu posłów. Tylko nie miał dowodów. I co? Pis ślepo wlazł w zastawioną pułapkę, i to jeszcze u Berger, najwierniejszej z wiernych. Przecież od dawna było wiadomo że prędzej sprzeda ona dzieci i wnuki niż Leppera. A Lipiński łyka haczyk jak małe dziecko. To nie naiwność z jego strony. TO GŁUPOTA! I nieznajomość realiów w naszej polityce o których wie chyba każdy. Co ten człowiek robił w ostatnich latach że nie wie o przywiązaniu Berger do wodza Samoobrony? Zapadł w sen zimowy? Jego postępowanie chyba najdobitniej świadczy o desperacji Pis-u i daje Pawlakowi do ręki argumenty o jakich nie mógł nawet śnić. No i trzecia sprawa, związana właściwie z początkiem mego pisania. Już przy koalicji z Samoobroną powiedziałem że nie da się przeprowadzić dekomunizacji z Lepperem, jak nie da się przeprowadzić egzorcyzmów mając diabła za pomocnika. Bo diabeł zwije przed święconą wodą zostawiając nas z kropidłem w ręku. I diabeł zwiał. Wnioski Pis-u? Próbuje dogadać się z następnym „diabłem”, i to jeszcze bardziej zamieszanym w bezczeszczenie Polski. Kto był czy jest taki naiwny by wysnuć przypuszczenia że byli członkowie czy współpracownicy PZPR-u poprą dekomunizację i sami siebie odsuną od stołków? Przypuszczam że nikt, a Pis od początku nie miało zamiaru dekomunizacji przeprowadzić. Co najwyżej lustracje. A samoobrona czy psl są im potrzebne tylko po to by zachować władzę, a ostatecznie mieć alibi, myśmy chcieli, to oni niestety nie, bo to wiecie, jednych założyli SB-ecy, a drudzy to wtyka lewicy. „A ciemny naród to kupi” jak już raz powiedział Kurski, i nie będzie pamiętał kto tu kogo zaprosił do współpracy. To że wczoraj zaprezentowane taśmy to prowokacja to jedno, ale treść ich i tłumaczenie się Pis-u to zupełnie inna sprawa. Czy oni nas mają za idiotów? „Moje słowa nie do końca znaczyły to co powiedziałem”, a jeszcze lepiej skomentował to Marek Jurek. Tylko kto im w to uwierzy? Już lepiej byłoby gdyby zachowali się jak mężczyźni i odpalili krótko – nasi posłowie, nasze stanowiska, dyskusja skończona. Niee, oni się mętnie tłumaczą, wy nie rozumiecie, wy nie macie pojęcia. Jakbym słyszał Jerzego Urbana. Taki sam sposób interpretacji. A najgorsze jest to cholerne uczucie rozczarowania. Bo już wiem że nic się nie zmieni. Piszecie ze układ atakuje? A co ma robić, skoro ktoś tak chętni wystawia im tyłek do kopania. Powstanie jak na Węgrzech? Myślę że teraz to szybciej takie wybuchnie przeciwko Pis-owi niż przeciwko Tuskowi, bo Pis właśnie dokładnie skopiował zachowanie lewackiego rządu z Budapesztu.

ODPOWIEDZ

wspaniale to opisales

~antykomuch

2006-09-27 02:56:26

Alternatyw ! samo sedno !!! 100% racji !!! za miecy byli dla komuchow ! i teraz dostali kolejna kose w plecy tak jak Olszewski ! straszny koniec !

ODPOWIEDZ

Głosowałem na LPR

~bez złudzeń

2006-09-27 03:43:47

i nie żałuję, spełniają tak jak napisałeś wszystko to co obiecali nie oglądając się na nic. I media im nie przeszkadzają i masoni, nawet Tuska mają głęboko tam gdzie słońce nie dochodzi. Chcą i robą swoje. PiS od początku narzeka. A teraz to juz popadł w paranoję. Właśnie oglądam TV i Lipiński mówi to była prywatna rozmowa, a PiS chce komisji śledczej w tej sprawie. Komisję śledczą w sprawie prywatnej rozmowy? Trochę przyznam sie zgłupiałem. Ale właśnie słucham że komisja ma powstać nie by wyjaśnić kto kogo do czego namawiał, i czy to było prawdą czy nie, ale po to by ustalić kto inspirował do zastosowania ukrytej kamery w celu - jak mniemam - skompromitowania posłów PIS. Nie chcę być złośliwy ale komisja powinna też od razy sprawdzić czy kamera miała atest... czy taśma nie była przeterminowana i czy przypadkiem nie wyprodukowała jej firma sympatyzująca z PO... Szkoda, wielka szkoda że to nie LPR jest wiodącą partią w tej koalicji i o wszystku musi żebrać u PiS-u. Juz dawno mielibyśmy i lustrację i dekomunizację w toku.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę