Dodawanie komentarza

Do tematu: apel do patriotów

Komentarze do artykułu: Wyborów nie będzie?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

apel do patriotów

~max2006m@wp.pl

2006-09-29 03:19:15

dlaczego mamy ulegać innym dlaczego mamy sie bać i liczyć na przychylność władz dlaczego by nie stworzyć własnej siły politycznej mogącej chronić Polske i Polaków przed pseudoprawica komuchami i inną hołotą , dlaczego lubie z tego forum jak i wszyscy ci którzy maja na wzgledzie dobro Polski nie założą własnego ugrupowania , które mogło by stanowić w przyszłości duż siłe polityczna, nalezy stworzyć program okreslić surowe warunki przyjęć w poczet parti , nie mozemy ciągle narzekać liczyć na kogoś zróbmy coś sami , kto z tego forum mnie popiera?????????

ODPOWIEDZ

max2006!

~ROSOMAK_Navy SEAL

2006-09-29 03:33:13

Ja popieram!

ODPOWIEDZ

wywazac otwarte drzwi?

~Dibok

2006-09-29 03:44:16

Po co stwarzac kolejna efemeryde,ktora ,zanim sie do niej osiolki (wyborcy) zdaza przyzwyczaic -zniknie w niebycie.Taka struktura o ktorej marzysz juz istnieje i jest nia LPR...... tylko mi nie pisz ,ze Giertych zaparl sie Dmowskiego czy zdradzil idealy narodowej prawicy,bo takie konkluzje nie sa godne uzytkownika tego portalu.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę