Dodawanie komentarza

Do tematu: o Macierewiczu

Komentarze do artykułu: Adwokat - zawód dziedziczny

POKAŻ WSZYSTKIE WˇTKI

o Macierewiczu

~szczery

2006-10-06 00:38:37

słuchałem z uwag± tego pana, i tyle powiem że najwyzej 1/3 jego wypowiedzi jest wiarygodna i poparte dowodami reszta to umiejętnie podana pustosłowie, miemalże beletrystyka z ksi±żek szpiegowskich,żadnych rewelacji oprócz tego o czym było wiadomo od lat. Jestem niemalże pewien że najcenniejsze Ľródła osobowe już dawno zostały wyprowadzone z jakiejkolwiek ewidencji i u¶pione ,to co zostało to odpadki,i nie potrzebny chłam na którym próbuje się dzi¶ robić politykę. To, że agentura działaj±ca na rzecz PRL była szkolona przez sowieckie służby, to chyba oczywiste, bo gdzie miała się szkolić, w USA?! Nie jest żadnym odkryciem fakt, że Ci nieboszczycy faktyczni i polityczni byli szkoleni w ZSRR. To wiem i bez Pana. W byłej RFN pracowali i nosili mundury niemieckie Amerykanie. To się nazywa strefy wpływów i zapewne dzi¶ nie brak u nas agentów CIA. Zamiast u¶wiadamiać nas w rzeczach oczywistych niech kto¶ wreszcie wykażę konkretnie jakie to czyny tych ludzi (szkolonych w GRU) s± dla Polski szkodliwe bo inaczej całe te ¶ledztwo to marnowanie czasu i pieniedzy podatników. Udowodnienie oczywistej rzeczy że prosowiecki służby szkoliły się u sowietów jest osi±gnięciem conajmniej ¶miesznym. Czekam niecieprliwie na raport z likiwdacji WSI, a niestety, po docieraj±cych do nas przeciekach i wywiadach udzielanych przez Macierewicza zaczynam bać się ze będzie to tylko koleiny niewypał, pełen gdybań i pomówień i bez żadnych dowodów.
   

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ci  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczaj±ce wypowiedzi naruszaj±ce prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mog± ponie¶ć z tego tytułu odpowiedzialno¶ć karn± lub cywiln±.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę